Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális pasit találni, akivel érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta nem találok, pedig különösebben nem vagyok válogatos. De a színvonal egyre esik és azért mégsem mindegy kivel randizik az ember. Más nők is ezt tapasztalják?
ápr. 2. 16:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%
Talalni is lehet, de hatekonyabb, ha keresed. Mr. tokeletes vissont nem lesz. 36 evesen mar tudnod kene mit szeretnel, jobb emberismereted kene legyen, hogy ne legyen annyi fals talalat. Klasszikusan magadban kene keresned a hibat, ha nem passzol az elkepzelesed a vilagrol, a vilaggal.
ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%
A mi koroszályunkba aki egyedül van férfi és normális, rendes, az nem igazán akar komoly kapcsolatot. Egzisztenciája van, jól él, nincs szüksége kötöttségekre, csak laza baráti kapcsolatra. Ezt sajnos el kell fogadni.
ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se bocsánat. Mégha benne ragadtál sokáig egy kapcsolatban ami nem volt jó, nem haladt már az arra utal, hogy valami nem stimmel veled. Na bármelyik férfi lehet hozzád hasonló. Akár téged tart túl beszédesnek, csak megfektetni akar mert éretlen, csalódott ugyanúgy mint te. Ahhoz, hogy valaki észrevegyen mint potenciális társat ahhoz olyan férfit kéne kiválasztani és neki is téged. Azért vannak normális férfiak 36+ évesen is ugyanúgy mint nők. Viszont mint írtam ha te pazaroltad az időt a nem megfelelő mellett akkor veled is van gond hiába nem tetszik, vagy leszek lepontozva!
ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
Én társkeresőn találtam jó pár normálisat... persze, nem mindenkivel jutott tovább a beszélgetés, de elég szigorú előszűrés után is maradt jó pár, akire azt tudtam mondani, hogy vele valószínűleg jól járnék, ha élőben (is) van kémia. Egyikükkel össze is jöttem végül.
ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
Talán pont az a baj hogy nem vagy válogatós és mindig kifogod így azokat akikre más pl 5 mondat után azt mondaná, hogy red flag.
ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért akadnak normálisak is. A kapcsolatok nem örökre szólnak és a háuzasságok nagyobb részét is válás követi. Szóval ez hülyeség, mind elkelt. Amúgy meg házas pasik között is van egy rakat problémás pasi.
ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
10! Na pont az ilyen bunkók találnak meg....
ápr. 2. 17:18
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

"elég szigorú előszűrés után is maradt jó pár, akire azt tudtam mondani, hogy vele valószínűleg jól járnék, ha élőben (is) van kémia"

Ó, ilyen köreim nekem is voltak, amíg aktívan társkeresőztem. Figyelmesen szűrve találtam egyet-kettőt, akikkel jó lehetett volna. A legutolsó szinte maga volt a tökély az én mércém alapján. Sosem volt kémia... Többször találkozva, esélyt adva a dolognak sem. Úgyhogy még a normálisat nehezen, hosszabb idő után megtalálva is simán vissza lehet esni a startvonalra az első/több randi után... Kérdés, meddig vagy képes újra és újra felállni a vonalra.

ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
18: nyilván, olyan kapcsolatba nem kell belemenni, ahol nincs meg a kémia. De azt nem úgy kellene kezelni, sem hirdetni, hogy nincs normális férfi. Hanem hogy van, csak az adott normális férfi neked nem kell.
ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%
Ebben a korban inkább már családosak és csak a defektesek maradnak, vagy az elváltak, ha nem probléma neked elfogadni a gyerekeket pl. Hát ezért ilyen nehéz.
ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!