Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flagnek számít, ha füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flagnek számít, ha füvezni szokott akivel ismerkedem?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 00:47
1 2
 1/17 Gossard válasza:
72%
Értelmetlen a kérdés, univerzális red flag nem létezik. Azt csak te tudod, h neked mi az ami belefér.
ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
nem nagy dolog amig valaki nem napi szinten szivja illetve van ra penze.. mert smikor ugy fuggo valaki hogy nincs ra , akkor jon az elvonasu tunet ami agressziobann nyilvanul meg.
ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez? Rejtett drogpropaganda?
ápr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját értékrendedbe nem tartozik bele, akkor igen.
ápr. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem férne bele de a te dolgod mi neked a red flag.
ápr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ha drogossal ismerkedsz, nagy valószínűséggel nem te fogod őt leszoktatni, hanem ő fog magához lehúzni téged.
ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem lenne gond, párom is szokott füvezni
ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem gond, mert én is csinálom. Nem vagyok elhülyülve, nem vagyok motiválatlan és nem ekörül forog az életem. Annyit mondhatok, hogy idő volt megtanulni kezelni ezt a dolgot. Ha olyan rettenetes dolog lenne akkor nem volna legális rengeteg helyen. Általában azok drogosoznak erre akik életükben nem próbálták vagy azok akinek a fejében a fű úgy létezik, mint a heroin. Btw mindenki drogos bizonyos szintig maximum a társadalmi elfogadottsága különböző az adott szernek.
ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Kapudrog. Egyszer majd ki akar próbálni vm ütősebbet is.
ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a sok sületlenséget a fűvel kapcsolatban saját tapasztalatból írjátok vagy volt egy ismerősötöknek egy kollégiumi osztálytársa aki ismert valakit aki ezt olvasta?
ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!