Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondták már le randidat, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondták már le randidat, az ismerkedési szakasz elején?

Figyelt kérdés
Lett helyette másik alkalom, vagy az a kapcsolat végetért?

ápr. 3. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én? Mondtam le, igen.

Én hívtam randira, és meggondoltam magam.

Úgy volt, hogy megmondtam neki, tetszik és szeretném majd elhívni egy igazi randira, van-e kedve? Van.

Jó.

Aztán beszélgettünk neten, telefonon, és az egyik alkalommal nagyon goromba volt ok nélkül.

SMS-ben megmondtam, meggondoltam magam, nem akarok randizni vele

Hát így. XD

Voltak másfajta esetek is.

ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá precedens, hogy a megbeszélt időpont előtt fél órával mondta le a lány családi okokra hivatkozva. Szeretek hamarabb odaérni a megbeszélt találkozókra így én már a helyszínen voltam egy virágcsokorral a kezemben.Miután beszéltünk odaadtam egy szembejövő szimpatikus lánynak és elmentem edzeni, volt bennem feszültség amit ki kellett eresztenem. Mondanom sem kell, hogy találkoztam a lánnyal pár héttel később, de köszönésen kívül soha többet nem beszéltem vele. :(
ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott még általában nincs akkora motiváció a másik megismerésére, szóval ha már 1x skippelt, akkor nem valószínű, hogy összejön.
ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy pasi lemondta az első randit arra hivatkozva, hogy hideg van. Valóban az volt, tél volt, de nem az utcán gondoltam lebonyolítani. Mindegy, le is zártam. Két évvel később valamiért újra keresett és ismét randira hívott, mondtam neki, lehet esni fog és hideg szél fúj (ősz), de nem mondta le és eljött. Igaz, hogy csak egy néhány hónapos kapcsolat lett, de ez vicces emlék.
ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy nagyjából megbeszélt első randit (helyszín megvolt, csak kérdés volt, két ünnep között melyik nap) mondott le társkeresőn a férfi, mert útközben talált vkit, akivel jól elvan. Értelemszerűen nem volt több randi... de ha később megtalált volna, hogy azzal a nővel mégsem úgy alakultak a dolgok, akkor sem mentem volna el vele randizni, nem engedte volna a büszkeségem.
ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!