Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megmondom a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondom a férfinak ismerkedési szakasz alatt, hogy úgy érzem nem foglalkozik velem eleget, az váló ok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem járunk, csak ismerkedünk, randizgatunk, de nagyon zavar, hogy nem tölt velem elég időt és már nem bírom így. És érzem, ha most nem mondom, előbb - utóbb durvábban fogom közölni. Szeretném, hogy legyen egyértelmű a helyzet és vagy hagyjuk a dolgot vagy tényleg rakja oda magát. Nem arról van szó, hogy nem keres és nem találkozunk, inkább arról, hogy heti kétszer. Még nem volt szex meg ilyesmi, csak séta, beszélgetés, csók.

2021. márc. 20. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Inkább ezt mondd: Jól érzem magam a társaságodban, ezért szeretnék több időt tölteni veled. Mit gondolsz, megoldható lenne? Te is így érzel?
2021. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ismerkedési szakaszban is fontos kommunikálni az igényeinket: ha másért nem, hamarabb kiderül, mennyire vagyunk kompatibilisek. Ha ő az a típus, aki heti kétszer akar találkozni, te meg minden nap, és te megjátszod, hogy neked is elég a heti kettő, akkor abból, ha össze is jöttök, hosszútávon komoly problémák lesznek, mert te rosszul érzed magad, robbansz, ő meg nem fogja érteni, mi történt. Szóval mondd meg neki nyugodtan normális hangnemben, hogy neked ez kevés, és szeretnéd, hogy máshogy csináljátok.
2021. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerencsés már ilyenkor fikázós hangnemben beszélni a másikkal, valójában semmilyen helyzetben senkivel. Ezen érdemes a jövőben dolgozni és úgy megfogalmazni az igényeidet, vágyaidat és elképzeléseidet, hogy az ne legyen lehúzó, követelőző.


Tehát ebben az esetben valami ilyesmit ajánlott mondani: "Jól érzem magam veled és egyre közelebb kerülünk egymáshoz, de szeretném ha több időt töltenénk együtt, kevésnek érzem a találkákat." Ezután beszélgess vele ő mit gondol erről, ha neki nem kevés miért nem az (mert ilyen is lehetséges), előtte fogalmazd meg magadban te mit vársz pontosan. Jó lenne figyelni a realitásra is, tehát heti 7 napokat 0-24-ben nem várhatsz el mástól, neki is van ugyanúgy élete.


Plusz itt a járványhelyzet is, amiből már mindenkinek elege van és kezd sok ember magába zuhanni, zárva van minden, még rossz idő van és tanulni is kell suli nélkül, ami lehet neki rosszabbul megy, mint neked. Ha utaznotok kell az költség és idő, ha csak neki kell akkor ez az egész rá hárul, blabla, lehetne még folytatni.


A legtöbb pár amúgy heti 2-3-4x találkozik egy héten, ha nem laknak együtt, de még akkor is mindenkinek vannak kötelezettségei, igénye a kikapcsolódásra, feltöltődésre.

2021. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 A sulis rész azért volt, mert azt hittem a tini kategóriában vagyok, de akkor azt ki lehet cserélni munkával.
2021. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nagy vörös jelzés lenne, ha még a párkapcsolat kezdete előtt párkapcsolati problémákat akarsz megoldani. Igazából, nem vagytok egy pár, de már is át akarod őt alakítani: ezért nekem az járna a fejembe, hogy vajon tényleg elfogad-e.


A helyedben, az első válaszoló fogalmai használnám. A "jól érzem magam és szeretnék veled több időt tölteni" egy teljesen korrekt, őszinte gondolat. A "fáj, hogy nem töltesz velem elég időt" meg nem korrekt, mert egy burkolt elvárással nyitsz: szerinted van egy elég szint, és a férfi ezt nem teljesíti. Egy ismerkedés során a - meglepő módon - a másik megismerése a cél. Nem a megváltoztatása, papuccsá alakítása.


A másik, hogy nekem úgy tűnik, nagyon kiéhezett vagy a szeretetre: nem hálás vagy, hogy találtál valakit, hanem egyből még több kell. Ez nagyon needy, és még inkább, egy negatív gondolkodásmódnak tűnik. Ezeken dolgozni kellene szerintem.

2021. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megírtam, ahogy az első mondta és válaszolt. "Próbálok majd többet foglalkozni Veled, de a munkám miatt most nincs annyi időm. Néha alig várom, hogy hazaérjek és csak bedőlök az ágyba. Annyira nincs erőm semmire."


Hát annyira ez nem hangzik jól...🙄

2021. márc. 20. 10:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem túl biztató, de én még várnék 1-2 hetet, hátha lesz javulás.
2021. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-esre a válasz: "Akkor nem egymást keressük szerintem."


Mert ha neked ez így nem jó, kérdező, akkor ne maradj benne, jobb nem lesz. Mert most van a faxméregetés a kapcsolat elején, ő most lényegében burkolt formában közölte, hogy nem nagyon szándékozik változtatni ezen a dolgon.

2021. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igényeket meg is kell beszélni a legelején, persze normálisan. Ha támadólag közlöd, az nyilván negatív lesz neki, nem is csoda.

Szoktak munkára fogni dolgokat, ez is kis idő múlva kiderül, hogy igaz-e. Ugye, felnőtt ember dolgozik, de ha akarja, van kapcsolata is mellette. Ha nem férne bele, alapból nem ismerkedne.

2021. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!