Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés hétköznapi helyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés hétköznapi helyen?

Figyelt kérdés
Veletek lányok volt már olyan, hogy utcán/boltban/buszon szólított le pasi? Hogyan reagáltatok?

ápr. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Soha 😔 Azok az idők már elmúltak, nem csinálnak ilyet, csak a kéregetők, tukmálók, zavartak, "gyanús" alakok. Mindenki mással legfeljebb egy kis szemezésig, diszkrét mosolyig lehet jutni, aztán megyünk tovább dolgunkra. Én nagyon sajnálom, hogy így van, mert nekem az online ismerkedés "nem megy", élőben pedig más lehetőségem nincs, csak ez lenne, de így ez is kilőve, nem maradt semmi 😕
ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

A villamoson bámult egy pasi, nekem meg rossz szokásom, hogy énis elkezdem bámulni, mert zavar, hogy néz. Ezt minden pasi pozitív jelnek veszi, hogy tetszenek nekem. A pasi utolsó pillanatban leugrott utánam a villamosról, az aluljáróban ért utol és elkérte a számom.

Pár nap beszélgetés után alkalmi szex lett belőle párszor, és itt vége a sztorinak. :D 26N

ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!