Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mikor telik be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mikor telik be a pohár, ha az illető sosem ér rá hétvégén, illetve hétköznap is csak este akar találkozni?

Figyelt kérdés
Több hagyományos randi után jelentkeznek ezek a tendenciák.

2019. okt. 13. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mindig hétköznap este randiztatok így?
2019. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nadina1900 ***** válasza:
76%

Este akar vagy este tud?

Mert ha dolgozik akkor érthető,hogy este ér rá.

Hétvégén van valami különleges elfoglaltsága?

Milyen gyakorisági talikról van szó? Minden hétköznap vagy csak heti 1-2 hétköznap este?

2019. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ebből elég hamar le lehet szűrni, hogy komolyra nem kell számítani.
2019. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha hajlamos előre betáblázni magát, mint én, akkor én meg tudnám érteni. Hétköznap meg sokan dolgoznak napközben, nem értem, miért probléma, ha valaki hétköznap csak este ér rá.
2019. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha hétvégén soha nem ér rá, akkor családra vagy barátnőre/barátra gyanakodnék, hogy van neki.
2019. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Eddig megtudta oldani.Most viszont hazajött a feleség/férj.A hétvége a családé, hétköznap rátudja fogni, hogy túlórázik.Foglalt emberek szokásos dolgai.

Mikor telik be?Azonnal, amikor rájövök a valóságra.

2019. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Én mostanában a szüleimnél is kénytelen vagyok kimenteni magam, hogy végre a lakást is rendbe szedjem, mindig van valami program (utazás, túra, sportesemény, ismerősöknek segítek), a szüleim is folyton áthívnak hétvégén, nemrég le is betegedtem, a lakás meg szalad, ha sose vagyok itthon. :-)

Nem mindenki a lábát lógatja hétvégén, ezért érdemes egyeztetni, esetleg becsatlakozni a másik programjába, ha az olyan. Nekem például vannak olyan sporteseményeim, amiken részt veszek, ahol van helyszíni nevezés is. Kutyámmal túrázgatok, kutyás csoportokban is ajánlgattam, hogy akinek van kedve, csatlakozzon hozzánk, jöjjön velünk, a kutyám szívesen haverkodik más kutyával, senki nem jött. Van olyan esemény, amire hónapokkal előre nevezek, egy friss ismeretség kedvéért nem fújom le. Ha megígérek segítséget, azt sem fogom csak úgy lemondani. Tegnap rendezvényen segítettem, bárki jöhetett nézőnek, nem volt teltház, ilyen máskor is elő szokott fordulni.

Ott vannak a hétköznap esték munka (edzés) után.

Gyanakodni elfoglalt emberre csak úgy nem szoktam, mert én sem vagyok időmilliomos, le lehet bukni más dolgokkal, ha valaki nem korrekt.

2019. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Hogy hétköznap csak este ér rá egy átlag 5-6-ig dolgozó embernél természetes. Ha sosem ér rá hétvégén már gyanúsabb.
2019. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Ennek az a része gyanús, hogy soha nincs rád hétvégén pár szabad órája. Egyszer - kétszer még elmegy. Így viszont arra tippelek, nem egyedül te vagy képben nála.
2019. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
A hétköznap érthető,de hogy minden hétvégén foglalt,az már nem.
2019. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!