Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek elmenni randizni,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmenni randizni,nem tudom hogyan fogjak bele.Tippek?

Figyelt kérdés
Covid óta nem voltam randizni és nem is ismerkedtem senkivel, szóval lassan 4 éve. Azóta 1-2alkalommal letöltöttem randiappokat, de nem találkoztam senkivel és 1-2 éve már semmi ilyen nincs a telefonomon. Rettegek bárkivel is találkozni, mert tartok az első reakcióktól és attól hogy egyből haza akarok már menni. Mindezt 28 évesen. Szerintem normális az értékrendem, van munkám és talán el lehet velem mindenről beszélgetni, átlagosan nézek ki, de mégis félek attól, ha nem felelek meg és a találkozó után csak rosszabbul fogom érezni magam, ami miatt már tényleg nem akarok majd senkivel találkozni.

ápr. 9. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért félsz?
ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha a találkozó előtt beszélgettek, telefonon és videón is, akkor már egy kicsit ismeritek egymást, és kíváncsiak vagytok egymásra.

A találkozással folytatódik az ismerkedés. Ha akarjátok folytatjátok, ha nem, nem. Ez ilyen. Minél többet láttok egymásból, annál jobban kiderül, hogy összeilletek-e.

A legjobb emberek lehettek, de ha nem illetek össze, nem fog menni. Nem vizsgáról van szó, hanem az összeillés kipuhatolásáról, és arról, hogy örüljetek, ha együtt lehettek. Ha nem, nem. Akkor majd mással összejön.

ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom, hogy változtass a nézeteiden. Ha elutasítanak - elutasítanak. Na, és...? Van ezer másik, de nem biztos, hogy ez a következő lesz!
ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Azt tudnám tanácsolni neked, hogy először önmagad tedd rendbe. Ha kell, akkor akár pszichológus segítségével is. Nekem úgy tűnik, hogy önértékelési problémáid vannak, plusz talán valami szorongásos dolog is közrejátszhat.
ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
4 év egyedüllét után nincs még 2-3 éve pszichológusra.
ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, szorongok az egész találka témától és attól félek, hogy rámnéz és látom rajta, hogy én nagyon nem tetszem neki és ez csak ront majd az önképemen. Igazából ráérek pszichológushoz járni, engem ez nem frusztrál, hogy nem ismerkedtem senkivel évek óta, nem gondolok rá naponta, inkább az érdekelt volna ezzel a kérdéssel, hogy más volt-e hasonló helyzetben vagy másnak is vannak-e hasonló félelmei és ha igen, hogy lendült túl rajtuk. A 2. válaszolónak - egy hívásra sem lennék képes, nekem már az hogy valaki a hangomat hallja is nagy stressz. (Ez a élet többi területén nincs így, nem ülök egész nap otthon, munkában, új közegben is tudok kezdeményező lenni.)
ápr. 9. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!