Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a pasi valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a pasi valóban konkurenciának számít? Szeretném a volt barátnőmet visszahódítani.

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt volt egy kb. másfél éves kapcsolatom egy lánnyal, még a huszas éveink elején. Sokan mondták, hogy szép pár vagyunk, jól elvoltunk, jó volt a szex de a vége felé sokat veszekedtünk. Utólag rájöttem (már a szakítás után), hogy javarészt miattam, mert meg akartam változtatni.

Azóta nem volt komolyabb kapcsolatom, csak ilyen pár hónapos lazák. Ráadásul kimentem Németországba dolgozni, csak évente néhányszor jöttem haza.

Nemrég hazajöttem, ha nem is végleg de hosszú időre biztos. Összefutottam véletlen a volt barátnőmmel és hát ismét hatása alá kerültem mert igazi nővé vált így 30 éves korára. Beszélgetni kezdtünk de nagyon tartózkodó volt. Én még azért nem adtam fel, csak megtudtam még ki próbálkozik nála. A pasi kb az ellentétem stílusban, míg én a lezserebb elegáns stílust szeretem, minőségi márkákat, parfümöket, addig ő egy paraszt. Le sem tagadhatná, hogy vidéki (egy alföldi kisvárosban élünk). Semmi egyediség, gondolom amit talál reggel a szekrényben nadrágot felvesz, meg sima pólót, ing max ha alkalom van. Baseball sapka ami nagyon suttyós, szakáll. Az az igazi favágó fajta mint az amerikai filmekben. Az már csak hab a tortán, hogy kistraktorral szaladgál sokszor mert vállal kertekben munkát (nem hiába írtam, hogy paraszt). Ráadásul zárkózott, szerintem antiszociális is. Én igyekszek minden ismerősömmel mosolyogva, érdeklődve beszélgetni, viccelődni, bókolni. Ő kutyás, én macskás. Az exem meg egy igényes, csinos nő, ha még jobban adna magára akkor végképp bombanő lenne (több smink, dögösebb ruhák).

Egy kisboltban dolgozik de nem akarok mindennap bemenni hozzá, de elhanyagolni sem fogom.

Egyéb tanácsokat kérnék, illetve ha van olyan tapasztalatotok amikor egy teljesen más típusú/külsejű/stílusú konkurenciával álltatok szemben.

34 F, a parasztos is kb ennyi lehet



ápr. 11. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy emberileg sokkal jobb nálad, de ez persze nem biztos... lehet hogy, hogy nagyobb biztonságot, szeretet tud adni, nyilván ez is csak tipp...
ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Pont azzal különb tőled a másik, hogy nem olyan felszínes, mint te vagy! Merthogy a külsőségeken kívül semmi mást nem tudtál felsorolni. Ő érett nő lett valóban felfogásra 30 éves korára, hogy elfogad egy egyszerű paraszt munkás embert, amivel semmi baj nincs, és egyáltalán nem kevesebb egy olyan férfitól, akit csak a kűlcsín érdekli. De te az írásod alapján nem tudom, hány éves vagy, mert kb mintha egy tini hasonlította volna magát a másikhoz, hogy ő mennyire különb.
ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy 34 éves vagyok.

Én meg anyagilag tudnék nagyobb biztonságot adni. Bár nem nagyon érdekelte az autóm amit mutattam neki, de pont ez a vonzó benne hogy nem olyan mint a legtöbb mai nő, sosem a pénz érdekelte a legjobban. Kényelmet adnék neki, nem pedig egy régi ütött-kopott terepjáróban kéne zötykölődnie.

ápr. 11. 14:46
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez valami incel sztori. Egyébként rettentő felszínes vagy és kilométerekre elkerülnélek.
ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is felszínes példákat soroltál fel. Az újabb autó még nem élet és létszükséglet, hogy ne felelne meg a régebbi, ami ugyanúgy elviszi ugyanoda...
ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán a másik férfi nem akarta őt megváltoztatni, kölcsönösen elfogadták egymást olyannak amilyenek. Ezen felül valószínű megvan köztük az egymás iránti szeretet, tisztelet és az exed boldog mellette. Nem minden a külsőség és a pénz.

A helyedben abban sem lennék biztos, hogy anyagilag többet tudsz nyújtani, hiszem maszekol is a srác, sőt lehet úgy van vele a nő, hogy jobb is ha együtt építik a jövőjüket, nem kell évek múlva hallgatnia, hogy a férfi érdeme hogy jól élnek. Szerintem hagyd békén, rég továbblépett.

ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozhatsz...
ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy többet tudnál neki adni anyagilag, de hogy emberileg az már más kérdés. Mivel te nem tudod elfogadni, hogy nem jött össze senkivel neked,ezért vissza akarsz hódítani egy olyan nőt aki az exed és mással boldog. Te tényleg ennyire önző vagy?

Ha vele van, akkor vele. Nyilván megvan az indoka rá, csinos elmondásod szerint, úgymond lehetne válogatnia a férfiak között ő mégis vele van, gondolom mert vele boldog. Tudom hogy fáj az egódnak, de volt egy esélyed. Elszúrtad. Akkor? Tönkretennéd valaki más kapcsolatát a saját boldogságodra? Nőként szóba nem állnék veled. Önző vagy és azt hiszed mert van pénzed, te jobb vagy.

ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok incel, sikeres vagyok a nőknél, sokan szimpatikusnak tartanak.
ápr. 11. 14:59
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a pasinak kevesebb pénze van mint neked. Azért mert te kimentél Németbe, vettél egy újabb autót és azzal Janiskodsz, meg drága parfümöket fújsz magadra, lehet nekik más az anyagi prioritásuk, és ahogy mások is írják lehet családalapításra, lakás/ház felújításra, vásárlásra gyűjtenek, mint sok normális ember, és nem elb*sszák a pénzt, és azon vannak mit mutatnak kifelé. Te olyan felszínes vagy öcsém, hogy az kész. Már a mondatod elején azt írtad, sokan mondták szép pár voltunk, hát megsúgom az még semmit nem jelent!
ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!