Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivan, ha többet éreznék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan, ha többet éreznék?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok nyárig, és ismerkedek, főleg lazábbat kerestem. Viszont megismertem egy srácot, akivel már az első találkozó is több órásra sikerült. Folytatjuk az ismerkedést, beszélgetünk, nagyon NAGYON megtetszett. Viszont félek.. tudja hogy elmegyek, persze még korai bármiről beszélni. Inkább építsem le a dolgot, és ne hagyjam hogy érzéseim legyenek? tervezek külföldre jönni, de magyarországon találtam meg az egyetlen mesterképzést ami érdekelne, még tanulnék és nem dolgoznék.

Egyszer voltam szerelmes, és úgy érzem ebben a helyzetben megint vissza kellene fogjam, ha esetleg érzéseim lennének. De én nem várok semmit persze az egésztől, viszont olyan kémia és kapcsolódás lett amit nem is gondoltam, hogy lehetséges az anyanyelvemen kívül. Olyannyira, hogy most pár hétig egy másik városba lakok, képes értem több órát utazni, hogy együtt tölthessük a hétvégét.

Vagy éljek a pillanatban és ne agyaljak? ennyire tetszhetek neki hogy már második talira bevállal értem egy hétvégét?



ápr. 11. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne agyaljal. Elj a pillanatnak. Majd meglesztek valahogy.
ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Ebből nem lesz semmi, mert ez már most egy nagy nulla. Távkapcsolat hogyan jönne össze ha eleve így állsz az egészhez?
ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!