Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznek azok akik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek azok akik azt mondják hogy egy barát sokkal többet ér a párunknál?

Figyelt kérdés
Ez igaz amúgy? Mert hogy a pasik és a csajok jönnek mennek de a barátság az örökre megmarad.
2017. dec. 13. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Fura kapcsolatuk lehet. Nekem a párom történetesen a legjobb barátom is.
2017. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Fa$$ág a barátok is jönnek mennek. Ezért kell olyan "pááááhhr", aki a barátod is egyszerre és nem csak a szexualitás köt össze.
2017. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Volt már részük mély baráti kapcsolatban. A barátságot nem kapcsolja össze a szerelem, vonzódás és mégis mély kapcsolat alakul ki beszélgetéssel, élményekkel, ez az értékes benne.
2017. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Mondja a párjának. Ennyit tudok erre írni.:D
2017. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom màr felhúztàk egymàs ujjàra a mindörökké baràtsàg gyűrűt
2017. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk én azt látom, hogy a "barátok" is jönnek-mennek, elkopnak szépen, az illető meg, aki a fent említett bölcsességet terjeszti, rájön hogy az összes országos haverja házasodik, babázik, ő meg otthon vakarózhat egyedül.

Meg nem tudom, lehet valami hippi kommunában belefér a baráti társasággal egy házban lakni, együtt családot vállalni, közösen élni, nevelni a gyerekeket, stb, de én ezt inkább a párommal tenném.

2017. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 14:03


Erről pont a CSAK BARÁTOK c. film jut eszembe :)

2017. dec. 13. 14:05
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 14:03


"rájön hogy az összes haverja házasodik"


Na igen ez meg a másik,akkor már eleve háttérbe szorul a barátság. És ezt már rengeteg esetben láttuk igy. Ha valaki megismer valakit akkor a barátságot hanyagolja.

2017. dec. 13. 14:07
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Az igaz társad egyben a legjobb barátod is, akivel egymás legféltettebb gondolatait, érzéseit, titkait felfedhetitek. 😉 Nem egy barátságom ment már a levesbe, szóval it's not true.
2017. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, nem a PARUNKNAL fontosabb. Nekem NINCS parom, viszont van egy igaz baratom, aki szamomra fontosabb, mint a sok ficsur :) Ha valaki megtalalja a megfelelo part maganak, ugy mas :))
2017. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!