Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magány. Elmúlik ez valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magány. Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés

Szóval évek óta tök magányos vagyok, főképp lelkileg. Régen (36 éves nő vagyok) annyira könnyű volt akár barátkozni, akár személyesen is beszelgetni, amiből volt, hogy alakult is valami. Most az ember teljesen kiégtek. Nem lehet két értelmes mondatot váltani senkinek sehol, semmilyen fórumon, mert sok pasinak agya sincs, tisztelet a kivételnek.

Miért van ez? Hová lettek az értelmesebb férfiak? (Azon kívül,hogy megnősültek, vagy b*zik lettek)


ápr. 12. 09:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*emberek
ápr. 12. 09:02
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Irj és beszéljünk:)
ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Tudom elég unortodox gondolat de lehet a normális palik megelégelték túrni a szemetet és jól meg vannak egyedül is?! 😄 F33
ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as. Lehet.
ápr. 12. 09:20
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Azért gondolom nem írsz a 2-esnek, mert nehogymár..
ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. És ha igen?
ápr. 12. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Az életem teljesen rendben van minden téren. Most elég szuperül kiadja. Nem vagyok magányos bár nincs senkim, alkalmi sem (jó rám nem is jellemző)

Lényegében csak egy nő hiányzik az életemből. De nem úgy hiányzik csak nincs. Mivel utánam nem omlanak a nők ezért ez mindig egy görcsökkel teli kínlódás amit valahogy nem kíván már a gyomrom.

3-as voltam

ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3-as, tökre megértem. Meg lehet jobb is nő nélkül. Sokszor jobb párkapcsolat nélkül.
ápr. 12. 12:02
 9/15 A kérdező kommentje:

"Légyszi, ha legközelebb teszel fel még egy kérdést, legalább írd le hogy Győrben élsz hogy elkerüljük a felesleges köröket..."


Zooka nevű felhasználó! Hát ne írj rá mindenkire és nem futsz bele kétszer ugyanabba a személybe ,😀!

ápr. 12. 12:26
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Hogy hova lettek?

Szerintem párkapcsolatban élnek. 2x évesen sokkal több az egyedülálló potens férfi mint 35-40 között, én ezt tapasztalom 46 éves férfiként. Azok a férfiak, akik 40 évesen is agglegény üzemmódban élnek, vagy ágyról-ágyra járnak, vagy berendezkednek önálló életvitelre és keveset adnak magukra, finoman szólva nem rájuk vágynak a nők. Külső segítséggel lehet potensebb férfit varázsolni egy munkás emberből is(tudom, mert részt vettem ilyen hadműveletben), de egy jó fodrásztól és néhány jó minőségű ruhadarabtól még nem lesz varangyból királyfi. Ha a személyiség rendben van, értelmes de szűk látókörű, esetleg szakbarbár, ezeken lehet segíteni.

ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!