Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlik valaha ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha ez az érzés?

Figyelt kérdés

15 éve volt egy szerelmem, az első, akit nagyon szerettem, és együtt voltunk 2 évig, majd ő dobott engem más miatt.

Olyan 10 éve tudtam túllépni rajta, 10 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Mégis sokszor eszembe jut az az első, az érzések, hogy vele más volt, vele olyan mély, olyan igazi. A férjemmel csak úgy elvagyunk, nem az az igazi lelki társas érzés, hogy igen, minket egymásnak teremtettek. Sosem éreztem ezt.

És az eszemmel tudom, és látom is, hogy jó volt így, és az a srác nem lett volna jó párom. Mégis érzem még azt a fájdalmat, de halványan.


márc. 21. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem múlik el. Én is hasonlóan vagyok évek óta.
márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Csak a te oldaladról másabb, igazi, az ő oldalát nézve hamis volt kérdező. Miért élsz álomvilágban? Vagy ha annyira nem jó a házasság miért vagy még házas?
márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Tul sok az almodozas, keves az iranyitas az eletedben. A celtalansag a taptalaja a "mi lett volna, ha tipusu" kerdeseknek. Akinek vannak celjai, azok ak az tolti ki a gondolatait, hogy milyen lepessel kerulhet kozelebb ahhoz, amit szeretne.
márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!