Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elmúlik valaha a lelkiismeretf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha a lelkiismeretfurdalás a volt férjem miatt, mert elváltam tőle?

Figyelt kérdés

Próbáltam évekig menteni a házasságot, mikor bejelentettem, hogy válni szeretnék helyeselt.

Azóta új párkapcsolatban élek, boldog vagyok, tisztelnek, szeretnek és mégis eszembe szokott jutni, hogy mi lehet a volt férjemmel, sajnálom és féltem őt. Vannak közös gyermekeink.



2023. jún. 24. 19:14
1 2
 1/13 Internyet ***** válasza:
100%
Vannak közös gyerekeitek és nem tudod mi van vele?
2023. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Inkább az új pasid miatt lenne lelkiismeret furdalásod, hogy a volt férjeden jár az eszed. Ha annyira próbáltad menteni a kapcsolatot, akkor bőven volt rá esélye, hogy ő is tegyen érte. Ezek szerint neki nem volt olyan fontos.

Az meg a másik, hogyha közös gyerekek vannak, nyilván tudsz róla. Köszöni megvan, ennél többhöz nincs közöd. Az új pasi helyében kivágnálak, hátha akkor én is eszedbe jutnék🙄

2023. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi élettapasztalattal bírnak az eddig hozzászóló kedves válaszadók.

Leginkább olyanok válaszára lennék kíváncsi akik maguk is váltak el akár több évtizedes házasság után.

2023. jún. 24. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Én közel 18 év után váltam el, illetve a házasság csak 12 éves volt, egy gyerekkel aki akkor majdnem 6 volt. A mai napig része az életünknek pedig én férjhez mentem újra és babánk is van, de hát ő az első fiam apja. Úgyhogy én is azt kérdezem mint Internyet (#2), hogy én sem bírom értelmezni azt hogy vannak gyerekek de nekem azon kellene vergődnöm mi van az apjukkal. Vagy jelen van, vagy nincs, utóbbi esetben meg egy kósza gondolatot nem érdemel 🤷 Szóval ez az egész nekem is érthetetlen.
2023. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Miert kell direkt felreerteni?

Attol meg, hogy van egy kozos gyerekuk es talalkoznak, valoszinuleg nem fognak lelkizni, hogy na es Gabor, hogy vagy, mennyire viselt meg a valas?

2023. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#6 nem értjük félre. Rinyál hogy mi van a volt férjével. Ha része lenne az életének a láthatás okán, akkor ez a rinya nem létezne mert tudná mi van azzal a jóemberrel. De nem tudja. Itt lezárul a történet részemről, francnak se lenne egy ilyen felé egy kósza gondolata sem, nemhogy bűntudata.

De sztem hülyeség lenne egymásnak ugrani egy ilyen baromi rossz kamu miatt. Ezért írta. De ne tegyük :)

2023. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor találkozik a gyerekekkel amikor csak szeretnének, a gyerekek már nagyok.

A gyerekektől hallok néha róla.

Nyugodt, csendes válás volt, én is beszélek néha vele telefonon, leginkább a gyerekekkel kapcsolatosan.


Neki már a szülei nem élnek, gyakorlatilag a gyerekeken kívűl senkije nincs.

Elég kiszolgáltatott volt a válás során úgy éreztem, igyekeztem maximálisan empatikus és korrekt lenni.

Engem már, mint férfi nyilván nem érdekel, de leéltünk egymással több, mint 20 évet, szeretném ha jól lenne, ha boldog lenne.

2023. jún. 24. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
#8 ezek a gondolatok az elvált férj felé hogy jaj mi van vele, féltem (ezmiez?), meg aggódás a boldogsága miatt nem normálisak. Nem a mi dolgunk. Felnőtt, független ember.
2023. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Te nettó hülye vagy vagy, kérdező.


Meg éretlen vénasszonyként is.


Vátál, megkaptad, és dehogy jó az új! Modern nő aartál lenni, itt az ára!

2023. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező.


Hasonló cipőben járok én is igaz férfiként 6 év házasság, 12 éves kapcsolat után 2 kicsi gyerekkel.


10 évig szerettem mindennél jobban. 2 csodás gyereket hoztunk világra. Ő jó ember, szerintem én is az vagyok.

Miért kellene utálni? Miért kellene úgy tenni mintha nem lett volna az életem legfontosabb része évekig? Nem értem a korábbi hozzá szólókat.


Biztos hogy lelkiismeret furdalásod van? Nem pedig sajnálat? Törődés?

2023. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!