Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incel vagyok, ha szűzként le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel vagyok, ha szűzként le tudtam szervezni egy lánnyal egy randit és végig is vittem azt, csak nem lett belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
20F

ápr. 13. 19:49
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
78%

Mit jelent a végig?


Belenyaltàl a màlnàsba?

Becsempészted a lompit?

ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmentünk kajálni, fagyizni, beszélgettünk
ápr. 13. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 20 évesen ne akard magad beskatulyázni meg lejáratni se ezzel az incel hülyeséggel! Ki kell menni a való életbe és ismerkedni kell!
ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A belsőmmel van baj, többen is azért offoltak, mert "csendes" vagyok. Ez a lány is megjegyezte, pedig beszéltem rendesen.
ápr. 13. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen minek gondolkodsz ilyen fasságokon? Ez most nem jött össze, lehet próbálkozni tovább.
ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1 randiból nem is lesz kapcsolat.
ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

"Elmentünk kajálni, fagyizni, beszélgettünk"



Addig en is eljutottam, aztan tipli a friendzone-ba.....



39F incel

ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Incel vagy, ha nem szexelsz. Nem az a lényeg, hogy szűz vagy vagy sem, vagy hogy szoktál e randizni. Az incel szó azt jelenti, hogy akaratod ellenére nem élsz szexuális életet.


Szóval az vagy.

ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még majdhogynem tini vagy, basszus. Tök oké 20 évesen szűznek lenni, csomóan azok. Egy-egy sikertelen randi után nem szabad feladni és beletemetkezni az önsajnálatba, hanem csinálni kell tovább, keresni új embereket, próbálkozni. Amúgy se legyen az az elvárás benned, hogy az első randi után szexelni fogsz valakivel és ha nem, akkor off az egész. Én a jelenlegi párommal a harmadik randiig nem is csókolóztam! A szexig meg kb egy hónap alatt jutottunk el. Addig jópárszor kajáltunk és beszélgettünk, hidd el :D

Amúgy a sikeres párkeresés alapja szerintem az, hogy magaddal rendben legyél először. Nagy klisé, hogy amíg magadat nem szereted, addig más sem fog, de van benne valamennyi igazság. Fel kell építened magadból egy olyan valakit, akiről el tudod hinni, hogy mások is értékeket látnak benned. Ezeket kell erősíteni magadban. Például jó megoldás erre, ha vannak hobbijaid, és tényleg, lehet az bármi, csak szeresd, legyél szenvedélyes iránta, lelkesedj. Nincs is szexibb annál, mint amikor valaki szenvedélyes valami iránt, és tud róla beszélni. Ha vannak érdeklődési köreid (sport, videojátékok, filmek, könyvek, növények, főzés, zenélés, bármi) akkor azok mentén könnyebb lesz rögtön ismerkedni. Nem baj, ha "csendes" vagy, csomó lány is csendes, sokan kifejezetten utálják a nagydumás férfiakat, falra másznak valakitől, aki állandóan játsza az eszét meg produkálja magát.

A másik dolog, amit ajánlani tudok, az egy jó tinder profil, utána meg aktív tinderezés. Ha nem is ott ismerkedsz meg életed szerelmével, arra jó, hogy gyakorold ezt az egész dolgot, szoktatod magad hozzá, hogy hogyan kell chatelni, hogyan kell eljtuni egy randiig, és hogyan kell randizi. Ezt is úgy kell csinálni, hogy előtte elhatározod, hogy oké az, ha van néhány kudarcélmény, és nem fog minden hibátlanul menni elsőre.

Amit még szintén érdemes megfontolni, az egy pár alkalmas pszichológiai tanácsadás. Neked nem kell majd évekig terápiára járnod, elég lesz valószínűleg mondjuk 4-5-ször elmenned, célzottan a társkeresési problémákat kibeszélni. Hidd el, egy szakember fog tudni ezekben a gondjaidban segíteni, és elindít egy úton, hogy rendbeszedd kicsit az önbecsülésedet, mert leginkább azzal van itt baj.

ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!