Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen pasi az, aki az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi az, aki az első randit a kecójára szervezné, mert ott "nyugisabb"?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, ne haragudj, belegyeztem, de meggondoltam magam. Én ezt nem szeretném.

Válasz: "Értem. Ha esetleg meggondolnád magad."

Mondom neki: miért nem jó neked a kávézó?

Válasz: Mert nálam nyugodtabban ellehetünk. Borozgatunk, kiülünk az erkélyre. Tök jó hangulata van az erkélyemnek."


Ez akar komoly kapcsolatot? Vagy ennyire hü.lyének néz?



2016. aug. 30. 14:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted???? Ez kérdés? Dugni akar
2016. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Ti úgy ítélitek meg, hogy menni akarna más helyre, most komolyan? Mert nekem baro.mira nem úgy tűnik
2016. aug. 30. 14:31
 3/45 anonim ***** válasza:
42%
Húú, ha az erkélyre akar ülni, és borozni, az egyértelműen azt jelenti, hogy dugni akar! Semmi mást nem is jelenthet!
2016. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Nah jó, de ennyire nyíltan csinálja? És miért üti ilyen nyíltan a komoly kapcsit akarok szövegét ezzel?

Ennyire sötét par.aszt?

2016. aug. 30. 14:32
 5/45 aperitif ***** válasza:
97%

Simán csak meg akar dönteni. Ennyi. Ha te sem akarsz mást, mint egy alkalmi kufircot, akkor hajrá, de ha többet szeretnél, akkor felejtős.

Eszembe jutott az a pasi, akivel társkeresőn ismerkedtem, valahogy a filmekre terelődött a szó, hogy elmennénk moziba, aztán támadt egy jobb ötlete, hogy inkább munkaidő után, az irodájában filmezzünk. Még csak nem is a lakásán, mert valószínű, hogy annak a felesége nem örült volna :)

Igen, ennyire hülyének néznek minket néha.

2016. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%

Mert ezt a dumát sok nő beveszi.

Hagyd a francba, csak szimplán meg akar húzni és kész.

2016. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
37%
De attól még, hogy az erkélyen akar borozni, az miért jelentené azt, hogy rögtön dugni is akar, írja már le valaki!
2016. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Már eleve az is fura, hogy először ezt a talit keddre szervezte, de bejelentkezett egyik barátja keddre és legyen hétfő! Pffff
2016. aug. 30. 14:38
 9/45 A kérdező kommentje:
7. Első randi lakás? Sztd ez normális?
2016. aug. 30. 14:38
 10/45 anonim ***** válasza:
91%

Azt hiszem az első "0%-os" válaszom lesz ez, mert ellent fogok mondani a többségnek.


Én értem, hogy ő mire gondolt és azt is, hogy Te mit gondolsz. Én szívem szerint azonos szituációban ugyanúgy felhívnálak, mert egyszerre kényelmesebb, olcsóbb, bensőségesebb (én főzhetek), nyugodtabb (kiráz a hideg a kávézós izzadós-feszengős randiktól) és több témáról is lehet beszélgetni, meg lehet mutatni dolgokat...


De azt is értem, hogy Te miért nem mész bele. Sok a perverz meg akinél a "gyere a kecómba" (így szépen, "helyesen") az egyenlő a "szexre felhívással". Kár, hogy ez így rögződött be a világon szinte mindenhol. Egy introvertáltabb, magának való figura sokkal jobban tud érvényesülni egy nyugodtabb környeztben...


De még lehetnek más okok is, hogy így szerette volna.



Írok párat.


Van akinek borzasztó "gagyi" a kávézók színvonala, van aki nem szertné az első randit egy zajos, zsibongó kávézóhoz kötni (én sem). Semmi meghitt vagy "jó hangulat" nincs a kávézóban mikor fél méterre tőled röhögnek a fitalok, a pult mögött Mari néni piaci kofa stílusban "beszélget" a törzsvendég Erzsók nénivel, gagyi zene szól és még - valljuk be - drága is ahhoz képest, amit nyújt.


Találnotok kellne valami "arany középutat" a kávézó és a "kecó" között. Egy parkbeli séta? Egy dunaparti padon beszélgetve, csodálva a tájat? Nekem ez mindig tetszett, jó érzés négyszemközt beszélgtni és nem hallgatni a többi vendég rikácsát, és szorongani valamilyen szinten az ottani "közegben" ahová sokan nem illenek és fizetni a szerintem aránytalanul drága dolgokért (nem sóherség, akkor már inkább együnk egy fagyit a parkban, vagy ilyesmi, hozok valami édességet is...) Nem tudom ez így értető-e...


Elnézést, ha valakinek ez sértő volt.

2016. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!