Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan lány barátot, akit el tudok vinni nyaralni, étterembe, más programokra, de nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem szerelmet keresek, csak 1 lány barátot ( de több, mint barát ).

ápr. 14. 14:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ő ölel, csókol, simogat, bújik, vonzódik hozzám, nem húz le pénzzel, hatékonyan kommunikálunk, minőségi időt töltenénk együtt."


Cserébe csak ugyanez kéne, nem az a homályos maszlag, amit leírtál.

ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 én is így gondoltam, csak nem tudom magam jól kifejezni.
ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fater. Marketing. Azt kommunikáld, amit adsz, ember! Ezen az egyszerűségi fokon elég lehet, ha 1) invesztálsz olyan lakásos prostikba, akik tényleg segítenek megtanítani igazán jól nyalni, 2) ezzel hirdeted magad, 3) élet történik, 4) win
ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A puncs.hu-n rengeteg ilyet találhatsz! Csak győzzed pénzzel!
ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű ember nem nyal prostit
ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szexpartner keresőn. Persze van, aki csak dugni akar (főleg pasik), de a nők inkább efféle laza kapcsolatot szeretnének. Én pl. biztosan. Legalábbis amíg nincs komoly pasi, addig tök jó lenne csak lazán így eltölteni az időt valakivel.
ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én!

Ha jól is nézel ki..

ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!