Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől függ egy férfi sikeressé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ egy férfi sikeressége a nőknél?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki nem kimagaslóan helyes férfi, átlagos anyagi helyzetben él, de nagy önbizalma van és konkrétan hetente szed fel valakit akár szexre is. Míg ismerek olyat, aki sokkal helyesebb jobb élethelyzetben élő ismerősöm, aki évek alatt nem tudott felszedni senkit. Ennyire fontos a kommunikácó és a kisugárzás csak ezen múlna javarészt?

ápr. 17. 22:04
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
41%
🍆🤑🧠🤌
ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyire fontos az önbizalom és a kommunikáció.
ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Ne feledd: a hasonló hasonlót vonz. Az ismerősöd még nem találta meg a hozzávalót.
ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hol szed fel?
ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

És milyen nőket szed fel? Átlagosakat?


A kisugárzás nagyon fontos, én is találkoztam már olyannal aki gazdag volt, jól nézett ki de annyira nyámnyila hogy abszolút nem tudtam hozzá vonzódni.

ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tinderen, munkahelyen, utcán, élelmiszerboltban szinte bárhol és igen átlagos, de szép nőket.
ápr. 17. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Átlagos VAGY szép. Ne legyél agymosott.
ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha rosszul fogalmaztam, de igazából a kérdés szempontjából lényegtelen, hogy átlagos vagy szép nőkről van szó, mert akinek nem megy a csajozás azt lekoptatja az átlagos csaj is.
ápr. 17. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon nem mindegy hogy átlag vagy szebb kategória

Az átlagos ugrik mert alig kap figyelmet

Minél szebb egy nő annál inkább tudja hogy válogathat

ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik település ez, ahol úton-útfélen prostikba és ribikbe botlik az ember? Ezek sohasem szoktak összeverekedni egymással, hogy éppen kivel is bújjon ágyba a falu bikája? Vagy már van egy fix kialakult órarend, hogy ki és mikor következik? Gondolom az ilyen fickóknak már a nők fizetnek, hogy egyáltalán szóba álljon velük.
ápr. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!