Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit teltebb a lány, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit teltebb a lány, mint amire számítottam. Van így értelme több randinak?

Figyelt kérdés

Randi előtt egy hétig online beszélgettünk, élőben is nagyjából olyan volt, mint írásban, de kicsit zavar, hogy teltebb, mint ami nekem tetszeni szokott. Egyébként érdekes lány, nem nevezném átlagosnak, de azt még nem tudom vonzalom tudna-e kialakulni. Nem vészesen duci, olyan 65-70kgra tippelem, de nekem a jóval vékonyabb lányok az eseteim. A képei alapján azt gondoltam mivel elég alacsony, hogy max.55kg körül van. Nem vagyok túl rutinos a témában és nem tudom ilyenkor mennyire van értelme folytatni az ismerkedést, ha elsőre külsőre azt mondanám nem jön be? Hatalmas mellek, vaskos felső test, laposabb fenék, rövid, aránylag vékonyabb lábak, szóval nem csinos, viszont aranyos, kedves.

Nem vagyok felszínes, de nekem fontos a külső is ahhoz, hogy vonzódni tudjak. Eddig minden barátnőm 47-50kg körüli volt, egyszerűen ez az esetem. Volt már ilyen veled, hogy adtál esélyt így az ismerkedésnek és jól sült el?


ápr. 19. 17:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Feszengeni fogsz rajta, a helyedben nem folytatnám, írom ezt molett nőként.
ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de akkor min dilemmázol? Nem tetszik neked. Légyszíves ne húzd az idejét és ne alázd meg azzal, hogy nem is vonzódsz hozzá, de azért találkozgatsz. Nekem ez nagyon sértő lenne. Én keresnék olyat, akinek tetszik a testalkatom, és azt várom egy férfitól, hogy akkor randizzon velem, ha vonzónak talál.
ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Légyszi, legyél jó emberbarát, és hagyd békén ezt a lányt-az ő érdekében.
ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

"online beszélgettünk, élőben is nagyjából olyan volt, mint írásban"

Nem csapott be, de ne folytasd vele.

Máskor videochat is kéne találkozás előtt, nem csak írogatás.

ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Fontos kérdés ! Hány évesek vagytok?
ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
És érvényes bármire, ami nem tetszik a másikon és tudom jól, hogy nem is tudom elfogadni akár külső, akár belső....később csak bonyodalmat okoz.
ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
11%

#4


Nem csapta be, csak régi képeket küldött magáról, amin még 20 kilóval kevesebb. Tényleg nem csapta be.

ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a lényeg, hogy 55 vagy 75 kiló, hanem hogy vonzódsz-e hozzá vagy nem. És úgy tűnik, hogy nem.
ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Anno én sem olyan csajt választottam aki az esetem. Nem jártam rosszul 22 éve együtt vagyunk. Szerintem adj még esélyt. 41f
ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
11%
#7 Majd mindjárt megkapja a kérdező, hogy mekkora egy szemétláda, mert nem vonzódik a duci csajhoz, aki még át is qúrta. Feminizmus 4ever!
ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!