Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznal olyannal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznal olyannal akinek elmondása alapján egy baleset után panikrohamai vannak?

Figyelt kérdés

Elmondta hogy egy balesete után előfordulnak néha nála panikrohamok.

Randiznal ilyen esetben?



ápr. 20. 13:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne? Randiztam asztmás csajjal is, nem zavart egyáltalán, bár kicsit megijedtem, amikor levegőért kapkodott randi közben, de mondta, hogy semmi gond, csak mindig magánál kell hordania az inhalátorát.
ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
Biztos nem. Mondjuk én rendszerint már azelőtt ráérzek, hogy valami ha nem kóser valakivel, mielőtt egyáltalán bármit elmondana magáról.
ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

És ha nem mondta volna el?

Gyakoriak ezek? Zavarják a kapcsolatot?

Ha tudsz, segíts, amikor kell, ha nem megy, akkor nem megy.

ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem, először tegye magát rendbe aztán ismerkedjen, ne legyen önző, ne mást terhelje a pánikbetegségével.
ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Paul Atreides ***** válasza:
81%
Persze, nálam ez nem lenne hátráltató tényező. Így is úgy érzem, hogy leéltem már vagy 1000 életet. Ezek apróságnak tűnnek és csak egy töredéke a személyiségnek. Idővel pedig nyilván változni fog.
ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Noren1989 ***** válasza:
39%
Nem.
ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

4 - "először tegye magát rendbe aztán ismerkedjen"

(Majdnem) mindenkinek van valami difije, és lehet, hogy nem is tud róla.

ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Nekem traumám sem volt, úgy van néha pánikrohamom. Életemben volt kb 6. De ha neki gyakrabban, hát istenem. Senki nem tökéletes.
ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Ha jár terápiára, hogy feldolgozza a traumáját, akkor igen. Ha nem foglalkozik vele, akkor nem, mert magától csak úgy nem fog elmúlni. Sőt, ha elfojtja, akkor csak rosszabb lesz.
ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem, amíg vannak teljesen egészséges emberek.
ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!