Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele ha úgy alakul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele ha úgy alakul?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon előreszaladtam a kérdéssel, mert nem hívott el (még?), de tök sokat gondolkodtam mi a korrekt lépés?


Szóval nem olyan rég, kb. egy hete egy összejövetelen társaságban megismerkedtem egy férfivel. Elég hamar feltűnt nekem is, a barátnőimnek is, hogy eléggé bejövök neki.

Az este vége fele elcsattant egy csók is, meg összességében aranyosan viselkedett velem. Ennek én nem tulajdonítok/tulajdonítottam nagy jelentőséget.


Aztán kiderült, hogy egy közös barátunktól elkérte az elérhetőségem.


Őszintén szólva azt mondanám, hogy úgy félig volt szimpatikus. Voltak megjegyzései/pillanatok amikor szimpibb volt és voltak amikor kevésbé. Külsőre is rendben van amúgy, de nekem nem igazán az esetem, a csók sem indított be annyira.


Azóta pedig tök sokat agyalok rajta (ilyen vagyok), hogy HA elhívna akkor vajon érdemes lenne-e találkoznom vele vagy sem. De elvonatkoztatva ettől az esettől, úgy általánosságban is.


Érdemes olyannal találkozni aki elsőre nem mozgat meg annyira, de nyitottnak lenni és adni ilyenkor a másiknak egy esélyt? Elvégre más közegben, más körülmények között (nem kis alkoholfogyasztás közben, kettesben stb.) lehet más és az ember véleménye változhat.


Vagy ez inkább a másik ember félrevezetése és csak az egó, akinek jól esik a figyelem mondatja, hogy kéne?


Tudom, hogy felesleges ezen agyalni, amíg nem történt semmi, de az én sztorimtól elvonatkoztatva is egy ilyen helyzetben mi a korrekt lépés?


ápr. 20. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én hagynám, mert ez inkább a női hiúság. Mondjuk azt nem értem, hogy miért smároltál vele.
ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És azóta megkeresett már téged? Beszéltetek?
ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert azt nem mondhatnám, hogy egyáltalán nem jött be. Egy kicsit de. A másik, hogy (nem akarok belemenni a részletekbe, hogy miért) igen jól esett ez a figyelem, hogy vonzónak tart, mert volt egy csalódásom ami eléggé tönkrevágta az önbizalmam stb. Ha taszított volna/taszítana akkor nyilván nem történt volna semmi.


Szóval azt nem mondanám, hogy egyáltalán nem tetszett, de azért nem annyira (külsőre és belsőre is értem). Nem tudom mikor érdemes esélyt adni valaminek ami nem annyira egyértelmű.

ápr. 20. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Akkor leszel pitsába ha ő hasonlóan vélekedik rólad, vagy csak hiánya van és ha megdug azonnal dob.
ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 lehet nekem jön le rosszul, de nem értem a rosszindulatú (?) megjegyzés okát. Leírtam, hogy pont azért érdekel mások véleménye, mert semmiképp sem szeretnék játszmázni és a lehető legkorrektebb szeretnék lenni, de olyan ember sem akarok lenni aki senkinek nem ad esélyt, aki nem pont olyan, mint amit elképzelt. Mert lássuk be sok olyan kapcsolat van és az semmitől sem rosszabb.


Egyébként miután leírtam a kérdést egyre inkább arra jutottam, hogy valóban nem lenne korrekt a másik féllel szemben, ha nem érzem azt, hogy valóban érdekel. De a kíváncsiság attól még bennem van.


Plusz továbbra is érdekel ki mit gondol úgy általánosságban egy ilyen szituról.

ápr. 20. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat volt részemről hanem egy opció. Sose tudhatod, hogy milyen is a másik. Szóval hiába hív ő randira honnan tudhatod, hogy mi lakozik benne? Hogyha egyszer nem érdekel olyan szinten akkor ne foglalkozz vele.
ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem találkozz vele. Ismerd meg, meg hogyha kettesben vagytok akkor az kicsit más szituáció, mint társaságban. Utána még mindig mondhatod, hogy nem szeretnél tőle semmit :)
ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lennek a pasi helyeben. Ugy agyalsz, hogy nincs mivel. Nem jon be neked a pasi, viszont ezen kattogsz. O meg sikeresen felreertette, hogy hagytad a csokot is.
ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, egyszerűen kíváncsi vagyok mi a legkorrektebb egy hasonló helyzetben, más mit gondol.


Egyébként meg egy összejövetel volt, ahol azért iszogatott, flörtölt nem vettem nagyon komolyan az egész szituációt, igen pont azért se, mert akkor ismertem meg, nem tudhatom mi játszódik le benne. Még ha megkeres sem 100%, hogy komolyan érdeklem szóval emiatt nem lesz lelkiismeret furdalásom.

ápr. 21. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!