Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni ? Mennyi idő alatt alakul ki a szerelem szerintetek ?

Figyelt kérdés
3 hete ismerkedünk. Azt mondta a fiú, hogy vannak érzései irántam, de nem szerelmes belém. Ebből még alakulhat szerelem vagy felejtős? Én egy kicsit többet érzek, de ugye én nő vagyok, gyorsabban érzek és én kicsit türelmetlen is vagyok.

2023. márc. 10. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Felejtős.
2023. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem a nőséged miatt érzel többet. A személyiséged miatt.


3 hét szerelemhez baromi kevés.

2023. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Azért érzel többet, mert erzelmesebb típus vagy, vagy magányos vagy.

3 hét nem kevés szerelemhez és kialakulhatnak nála érzések, DE ha már szólt, korrekt, akkor döntsd el, hogy vársz annak fényében, hogy mégse alakul ki szerelem. Vagy inkább továbblépsz.

Mondjuk az jó lenne hogyha nem szexelnél vele, mert szex által érzéseket nem lehet kreálni.

Azért szeressen beléd, mert tetszik a belsőd.

2023. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nem midegy, hogy mennyit találkoztok. Heti 1 randi, vagy mondjuk minden másnap? Szexuális téren hogy álltok? 3 hét még azért valóban az eleje, még korai a mély érzelmekhez. De eldönteni, hogy akar-e többet az ember a másiktól, arra elég.
2023. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hét alatt nőként nem szeretek bele senkibe.
2023. márc. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!