Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Unalmasnak tartanátok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmasnak tartanátok ismerkedésnél? ha:

Figyelt kérdés
nincsen hobbim,nincsennek barátnőim így nem járok el csajos programokra. Elmegyek dolgozni,vásarolni,házimunka utánna tv nézéssel, telefonozással telik a nap. De ha van párom, vele szívesen töltök időt, megyek progranokra. Nem akaszkodok rá, nem gátolom a hobbiában. Azért mert én nem vagyok eljárogatós tipus ő mehet nyugodtan ahová szeretne.
ápr. 20. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

addig állj te fél lábon, míg én pasasként csinálok utánad házimunkát.

Olyan tyúkot még nem hordott hátán a föld.

ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
De ha semmit nem csinálsz, nincs hobbid akkor miről beszélgetnél a másikkal? Valami érdeklődési köröd vagy valamid van? Mert én kilennék, ha valakivel csak arról lehetne beszélni, mit nézett tegnap a tévében. Nem az a baj, hogy nem vagx eljárós, hanem hogy semmivel nem foglalkozol
ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem a nőknek ezt jobban elnézik mint a férfiaknak.

Nekem semmi gondom nem lenne ezzel van aki ilyen fajta. Ha sokat bicózol valószínű a testalkatodra sincs nagy negatív hatással, hogy otthon jobban szeretsz tevékenykedni. Nah de mindegy is ha te így jól érzed magad akkor ne hallgass senkire!:) F

ápr. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem unalmas. Hogyne akaszkodnal már rá, amikor azt írod, vele szívesen jarnal programokra ? Tehát akkor csak vele mozdulnal ki, nélküle nem lenne semmi életed.
ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem tartalak annak


Bar nekem mindig van valami plusz amivel elfoglalom magam es nem a telom.

ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú életed lehet..
ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

14-es

Az nem ráakaszkodás, ha az ember a párjával közösen elmegy pl.moziba, étterembe, állatkertbe, nyaralni stb. Kellenek a közös élmények.

De amúgy nem gátolom meg abban, hogy ő menyjen bárhová ha szeretne. Én jól elvagyok egyedül is.

ápr. 21. 14:56
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, hogy nekem egyedül nincs személyiséged. Csak "felszvnád", amit a pasi hoz.


Neten mit csinálsz? Oké, hogy telefonozol, de legalább ott érdekel bármi? Vagy csak pörgeted a photoshoppolt influ csajokat egymás után és ennyi?


Csak mert a "szia mizu" beszélgetéseken kívül mit lehet veled csinálni? Bármi téma, ami mentén lehet hozzád kapcsolódni?

ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen, kellenek a közös élmények. Én is ilyen voltam, mint te. Igaz, én 17 évesen az első kapcsolatomban, de szerencsére kinőttem ebből. Nem lesz semmi hobbid, csak a baratoddal fogod jól érezni magad, ezért mindig vele akarsz lenni, tapadni fogsz rá, mert unatkozni fogsz nélküle. A srácnak meg egy idő után baromira elege lesz ebből, próbál majd hanyagolni, amit úgy fogsz értelmezni, hogy meg többet kell vele lenned, hiszen távolodik tőled. És már ki is nyírtál egy kapcsolatot.

Nekem nem vonzó, ha valaki nem lelkes témák, hobbik iránt, nincs elfoglaltsága a tv nezesen és a telefon nyomkodason kívül. Ez egy sivár, egyhangú és unalmas élet. Nem azt mondom, hogy minden héten utazz valami egzotikus orszagba, de legyen már valami kedvenc idotoltesed, sport, olvasás, kötés, akármi… az onallotlan, nem talpraesett nőket nem szeretik a határozott férfiak.


25N

ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!