Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a saját mindennapjaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a saját mindennapjaimat unalmasnak találom és nincsenek olyan igazi barátaim sem akkor jobb ha nem is próbálkozok lányoknál? 22/F

Figyelt kérdés

A suliban is sokszor jobban szeretek egyedül lenni és tuti hogy aki lát egy párszor az elkönyveli hogy ennek valami baja van, antiszoc stb.


Hogyha fordítva így látnék egy lányt engem mondjuk nem zavarna hogy különc ha tetszik és ismerkedés után szimpatikusnak találnám.


Lányok ti mit szólnátok ahhoz ha egy nektek tetsző fiú folyton egyedül lenne a folyosón?



2017. nov. 24. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Vajon ezeket a kérdéseket mindig más s más ember teszi fel, vagy van 5-10 ugyanolyan ember aki minden nap felteszi és ez a “algoritmus” megy évekig?
2017. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÍGy van, teljesen egyetértek. Felejtsd el a nőket.
2017. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én még nem tettem fel. Sorry
2017. nov. 24. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan az a néhány ember teszi fel őket.
2017. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sokszor egyedül vagyok lány létemre, de nekem sincs senkim, szóval lehet, hogy az ilyen magányos farkasok, mint mi nem találnak párt. Ettől függetlenül próbálkozz lányoknál, ha már te vagy a fiú. Szerintem sokan vannak még így, de na, mint már mondtam ha nem próbálkozol sohasem lesz senkid.

18/L

2017. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ebben igazad van és tényleg meg kell próbálni hisz nincs mit veszíteni.
2017. nov. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!