Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mennyit költsön rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyit költsön rátok első randin a pasi, hogy ne nézzétek spúr fillérszexualizálónak?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sp%C3%BAr&k..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=fukar&kateg..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=s%C3%B3her&..


A mellékelt ábra szerint a nők szeretnek azon pörögni, hogy mennyire "spúr" a pasi.


A randizás világába több év után visszatérő rutintalanként szeretnék nem mellélőni, és az első randin megfelelő összeget költeni, hogy az illető hölgy érezze: én nem vagyok sóher, spúr, fukar, fillérb.szó, sz.rrágó, skót.


ápr. 26. 14:18
A kérdező szavazást indított:
A figyelmesség, udvariasság és a személyisége számít, nem az, hogy mennyit költ rám
1000-2000 Ft
2000-5000 Ft
5000-10000Ft
10000-20000Ft
20000 Ft alatt rá se nézek
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem ha meghívott egy kávéra, az tökéletes volt. Nem is kell több első randin szerintem. Egy kávé mellett kellemesen és nyugodtan lehet beszélgetni.:)
ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem a pénz mennyiségén múlik.


Még nagyon régen kamaszkoromban volt egy kapcsolatom, ott pl volt egy olyan eset, hogy elmentünk kávézni (500 ft-os kávéról beszélünk) és egyet vettünk amit ketten ittunk meg, mert hogy spóroljak 🤷


Na ez a spúrság. Nem az, hogy most 200 Ft egy randi vagy 20 ezer.

ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyibe kerül egy 3 dl cola, vagy sprite, mert a helytől függ az ára.

De ennyi és nem több ami már egy normális férfi szintje a szememben.

Pont az egyik kérdés az enyém volt.

Az az igazság hogy hónapok alatt 100ftot sem költött rám az ex, egyszer sem!

Full szerelmes voltam, régről ismertem, és a mindent elsöprő érzés hónapok alatt átváltozott megvetéssé, lenézéssé, undorrá, tekintve hogy kihasznált. 1 millió ftomba került a lecke, és megfogadtam hogy az első/második randinál tovább nem várok.

Nem baj ha egy szelet csoki vagy egy szál virág is kiakasztja a férfiakat, enélkül nálam nincs esély semmire.

ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Egy minimum 10 grammos arany ékszer, vagy egy nagyon márkás ruha. Harmadikon jöhet egy szép fehér audi, ne mindig neki kelljen vezetni. Egzotikus nyaralas 5 csillagos szállodában már az első hónapban. Ezek minimumok. Aki erre nem képes az keresgéljen a rosszlányokon pár tizezerért!


Ez nyilván irónia. Vagy ilyesmire gondolsz?

Nem várok el költést, max annyi ha beülünk valahova akkor ne felezgessünk. És itt nem drága étteremre gondolok, lehet az egy fagyi is.

ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ital elég.
ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak felezgetős ne légy.

Nagyon gáz.

Akkor inkább magammal megyek randizni 👌

ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Költs annyit, amennyit megfelelőnek érzel, és ha a nőnek az nem megfelelő, nem egymást keresitek.
ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik a kérdéseket feltették nekik 99%ban az volt a problémájuk, hogy gondolom egyáltalán nem költött rájuk…még egy kedves gesztus sem volt. Egy kis csoki….az pár száz ft.
ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!