Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért keresett meg engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett meg engem a kollégám, miután felmondott?

Figyelt kérdés

Csak 2 hónapja voltam a cégnél, mikor ő felmondott. Keveset beszéltünk a munkahelyen, az idő alatt szimpi volt. Sokan vagyunk a cégnél és nem is voltunk közvetlen kollégák, így ez teljesen természetes volt.

Felmondása után megkeresett a facebookon, like-olta a képeimet és írt is nekem. Főleg munkáról beszélgettünk, de jól eldumáltunk. Később én is írtam neki. Belelendültünk a beszélgetésbe, megkérdeztem tetszem-e neki kíváncsiságból. Azt mondta, hogy nem mert barátnője van, de szivesen kávézna velem. Ettől az egésztől így lesokkoltam, nem reagáltam rá. Azóta még beszéltünk kicsit másról, de én már többet nem tervezek vele beszélgetni sem.


Mi járt a fejében? Miért keresett meg, ennek mi értelme volt?

Igen, létezik barátkozás is, de az nekem feltűnő, hogy konkrétan az ő felmondása után és én csinosnak mondott szingli N30, ő F30 .



máj. 5. 13:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Beakart rakni a pakliba, hogy a szexuális fantáziáját beteljesítse, amit már akkor elképzelt, mikor először meglátott a melóba.
máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!