Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felmondott egy kollégám, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmondott egy kollégám, aki tetszett nekem. Hogyan hozzam tudtára, hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én nő vagyok és ő jóval fiatalabb. Biztos rájött, hogy tetszik nekem, mert nem hülye, de még csak nem is beszélgettünk soha, csak a munkával kapcsolatban pár szót. De meg szeretném próbálni, hogy hátha kapható valamilyen kapcsolatra. Facebook-on ha felvenném ismerősnek, utána esetleg írhatnék-e neki valamit? Pofon nem vág érte, kellemetlen sem lenne a visszautasítás, mert már nincs ott a munkahelyen, de egy esélyt megérdemel. Én alkalmi kapcsolatra is vevő lennék. Mit írjak neki szerintetek, ami nem túlzás és nem fog k@rvának nézni, hanem az jöjjön le belőle, hogy ő komolyan érdekel engem, de mindenféle kapcsolat szóba jöhet? Ötleteket várok.
2019. márc. 27. 18:47
 1/5 Rockarc ***** válasza:

Altalaban itt szoktak elhalni a "komoly" probalkozasok, amikor a masikhoz hozza kell szolni.


A figyelem felhivasnal nincsenek szabalyok, barmit be lehet vetni, ami eredmenyt hoz. Nyugodtan irj ra es ird meg az ismerkedesi szandekodat, aztan kiderul, hogy hajlik-e egy talakozora.


43F

2019. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kort írnâl?
2019. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A facebook jó ötlet. Bejelölöd és ha visszajelöl, akkor írsz neki egy "sajnálom, hogy elmentél" vagy "sajnálom, hogy nem ittunk egy kávét, amíg kollégák voltunk ;)" szerű üzenetet. A reakciójából úgyis kiderül minden.
2019. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 patronnál nem is fogsz többre kelleni neki, ha ennyire szánalmasan kajtatsz a farok után nő létedre
2019. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

K***nak nem fog nézni, de ha velem történne ilyen, lehet meglepődnél. Pl. azt válaszolnám vissza, hogy akár egy életet is leélek veled, mert bejössz, de vannak szabályok, akkor mit válaszolnál? Betartanád, vagy inkább hagynád?

Amúgy én ugyanerre játszottam, hogy nem szívesen ismerkedtem munkahelyen, nem flörtöltem, hanem megvárom, míg valamelyik fél (én vagy ő) távozik, és utána vesszük fel a kapcsolatot. Persze azóta volt olyan kolléganő, aki elment, de mégsem próbálkoztam nála, egyszerűen nem illenénk össze, egy szexre meg minek. Csak én mindig úgy képzelem, hogy ha már nem is dolgozik itt, az esküvőnkre meg kellene hívni a kollégákat, akiket ő is ismer, úgyhogy mindig lemondok róla. Meg azért komoly kapcsolatot senkivel nem tennék.

28F

2019. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!