Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha fiatalabbnak néznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalabbnak néznek a koromnál, akkor esélyem sincs a 30 körüli férfiaknál?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, de kb 16-18 évesnek szoktak nézni. Személyimet is gyakran elkérik bizonyos helyeken. Nekem a férfiaknál az ideális korosztály 28-35 között van. Én csak komoly szándékkal ismerkedek (vagyis ismerkednék) de mivel sokan fiatalabbnak néznek így olyan mintha ezek a férfiak nem vennének komolyan vagy meg se közelítenek egyáltalán.

Van esélyem így egy normális férfit találni? Hogyan kellene kinéznem/viselkednem, hogy észrevegyenek és felkeltsem a figyelmüket? És nem, nem a pénzükre megyek meg nem ilyen "eltartós" szexkapcsolatot keresek hanem komoly kapcsolatot.



máj. 12. 21:27
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
65%
Nints. Hoty lenne?
máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bolognai a kedvencem ***** válasza:
81%
Nem gondolnám, hogy ez bármilyen oknál fogva egy negatív tényező lenne, ha ismerkedsz az esetek többségében.. Szerintem sok férfinak jönnek be a fiatalos kinézetű nők. Bár elvégre akkor sem lennél sokkal kevésbé fiatalos, ha 23 körülinek néznél ki.
máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy annyinak látnak?


Ha tényleg emiatt nem próbálkozik senki idősebb mert valóban 16-18-nak nézel ki, akkor lehet h tényleg neked kell kezdeményezned és elmondanod hány éves vagy.


Nincsenek barátnőid, barátai,d családtag aki erről véleményt mondana, akik látnak mindig?

máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Szia ,

En szoktam ismerkedni olyan lanyokkal, mint te (20-22 eves es még annál is fiatalabbnak néznek ki). Tetszik ha valaki fiatal, bár nincs bajom a saját korosztályommal és a kicsit idősebbekkel sem. Szerintem ez nem a legfontosabb szempont .


Az mar mas kerdes , hogy a te korosztályod mennyire alkalmas egy komoly kapcsolatra.

Pl.: ilyen válaszokat szoktam kapni amikor beszelek veluk, hogy nem allnak kesz egy kapcsolatra , nem gondoljak hogy komoly kapcsolat kell nekik. Meghát eleg sokan tettekkel igazoljak, hogy finoman fogalmazzak és nem szóban.


De ha ugy látnám, hogy tényleg rendes vagy akkor simán lennék a barátod :)


28F

máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Tehát láncdohányos alkoholista vagy, más esetben nem kérnek személyit, max. ha a rendőr igazoltat. De "noooormális" férfi kéne, mi?
máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia.


Korosztályod jellemzően nem alkalmas komoly kapcsolatra még

máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Beajánlanám magamat, de sajna normális nem vagyok 😭
máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyed van még ennél idősebb pasiknál is!
máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten kellenél hosszú távra, hiszen később öregszel meg :)


F30

máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az gond lehet hogy fiatalnak gondolnak és nem mernek kezddményezni, én is jártam már igy, bár én már elmúltam 30.. F
máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!