Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak akik 10-15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak akik 10-15 évvel fiatalabbnak néznek ki, nekik milyen korú nőkkel illik ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem azok akik a korukhoz képest jól tartják magukat kategória, hanem azok akikre ha ránéznek tényleg azt hiszek az emberek hogy hát ez 10-15 évvel fiatalabb.


Ez mondjuk 100 férfiből 1 szerintem.


Viszont ez tényleg probléma nekik, hiszen más az életkoruk mint amennyi a külsejük.


És ez problémákhoz vezet.



febr. 22. 18:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
15 évvel fiatalabb nőkkel problémái lesznek és persze tinilányokkal is, de 10 év korkülönbség már vállalható kategória.
febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan korúaknál, mint azoknak, akik nem néznek ki 10-15 évvel fiatalabbnak. Akkor sem ismerkednék jóval idősebbel, ha nálam is fiatalabbnak néz ki, nem ez számít. Attól még idős.
febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Mijano Mamoru 40 éves, és olyan 28 évesnek néz ki:


[link]


Mi baja lenne ebből?

Ismerkedhet a saját korosztályával is, hiszen szép ember, meg huszonéves csajokkal is.

Nincs semmi probléma.

Egyébként sem a külsőn múlik csak az ismerkedés.

febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Azzal ismerkedj,akihez vonzodsz es megvan a kozos hang. Ne torodj a korral.Szoval akivel jol el tudtok beszelgetni is szextol eltero temakrol. Akivel nem teher a tarsalgas,hanem jo erzes,feldobja a napod.
febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Sztem én ilyen vagyok. A nő 5,5 évvel fiatalabb nálam. Nemtom, milyen problémákra gondolsz.
febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%

Én a 18-28 éves csajoknak szoktam tetszeni.

33F

febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Növessz szakállat
febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Életemben nem láttam még olyan férfit, aki ennyivel fiatalabbnak nézett volna ki a koránál. Ezt csak a kapuzárásos trottyok képzelik magukról.
febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Egy kis javítás: a #3-as kommentemben említett híresség már nem ismerkedik, hiszen házas ember, most néztem utána.


Egyébként meg nem értem a kérdést. Az egész szépségipar arra megy rá, hogy az embereket (főleg a nőket) fiatalabbá varázsolja.

Mindenki fiatalos akar lenni.

Aki kinéz 10-15 evvel fiatalabbnak, annak ez inkább öröm!


(Engem amúgy 30 évesen 22-nek néztek xD)

febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
25%

Alapból nagyon sok olyan pár van akik közt 10 év korkülönbség van, és ez 20 felett teljesen általános.


És ez még jobb lehet ha a pasi mondjuk nem 40-nek hanem 30-nak néz ki.

febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!