Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy nem komolyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy nem komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

Tinderen “találtunk egymásra”. Nem írt rám fél évig kb, de egyszer véletlenül meglátott egy buliban, odajött és pár szót beszéltünk, de csak kb. annyi volt, hogy mondta, hogy jól nézek ki, illetve, hogy mennie kell de ha még visszajön akkor megkeres. Ezután a barátnőmmel is elkezdett beszélgetni (nem tudta, hogy a barátnőm) és hasonló dolgokat mondott neki, de őt még inkább “fel akarta szedni.” Majd őt el is hívta egy iszogatásra de a barátnőmnek nem jött be és nemet mondott. Ez volt télen. 2 hete írt Tinderen, hogy szívesen meginna velem egy kávét. Találkoztunk, kb. 2 órát elvoltunk, elég általános első randis dolgkról beszéltünk (ki milyen szakot végzett, hol lakik, család, sport, hobbik stb.) Jól telt, de valami miatt olyan érzésem volt, mintha nem érdekelném igazán. De betudtam annak hogy első találkozó és sokkal jobb, mintha teljesen love bombingolna. Mondta a végén, hogy úgy folytatná még ezt a beszélgetést, nem érek-e rá este is és akkor elmehetnénk vacsorázni. Sajnos nem volt jó nekem az időpont így áttettük pár napra rá…csakhogy nem sokkal a találkozó előtt írta, hogy a lakásàban vár, ő főzött. Étteremre készültem szóval meglepett, de valahol nagyon aranyosnak is találtam. Ott nála is beszélgettünk, vacsoráztunk (de ne egy romantikus dolgot képzeljetek, sima bundáskenyeret ettünk az ágyán ülve) de nagyon tetszett, hogy ő maga készült és ilyen lazán ellehetünk, nem is szeretem a feszélyezett, “fancy” dolgokat.

Csak aztán itt is úgy éreztem, hogy ha kicsit is komolyabb témàra váltanek azt kerüli, ilyenekről beszéltünk mint pl.: kondiban mennyi súllyal edz, meg hogyan kell étkezni. Valahogy nem így képzelek egy második randit, hanem kicsit bensőségesebbre, mintha meg akarnánk ismerni egymást. De lehet hogy én látom rosszul. Ha érdeklődtem a zenei ízléséről, akkor egy szóvan válaszolt de vissza sem kérdezett, pedig pont zenét hallgattunk a telefonjáról.Nem bírtam szóba hozni, hogy kapcsolatai voltak-e már, mit is akar pontosan, mit keres egy emberben stb…semmi érzelmi töltetű beszélgetés. Aztán lesmárolt, ami jó volt, de utána azt gondolta, hogy le fogunk feküdni, és kicsit flegma lett miután mondtam, hogy én nem így terveztem és nem volt semmi. Meg felhozta a barátnőmet is, hogy nem érti, hogy elrontotta-e, vagy hogy miért utasította el a barátnőm. Aztán haza sem kísért. Azóta írt, hogy átmehetnék hozzá megint. Meg néha küld egy-egy képet. Segítsetek kérlek, hogy mi a normális ismerkedés elején?



máj. 13. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Segítek. Ez nem szerelem csak egy átlagos srác aki le akar feküdni veled. Tedd meg vagy ne, de többet ne várj tőle.
máj. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyaltalan nem normalis. Egy ossze-vissza keresgelo ficko, aki irantad annyiban erdeklodott, hogy szexre keszult.

En nem vagyok regimodi, de ez a ficko problakozik mindenkinel mindennel.

máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hu baszki, én se tartom magamat az emberismeret koronázatlan királynőjének, de itt a azért szerintem a vak is látja, hogy csak meg akar fektetni. Én nagyon kiakadtam volna, hogy étterem helyett egy bundással akarja megspúrolni a dolgokat (természetesen lakáson), de ez csak egy a számtalan redflag közül.

Várjál, sorolom a gáz dolgokat: barátnőd jobban bejött neki, fél év múlva írt Tinderen, eleve a Tinderezés fél évig xd, terelte a komolyabb témákat, második randin már dugni akart, haza se kísért. Mi kell még?

máj. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nulla valódi (érzelmi, időbeli) befektetéssel akarta kimaxolni ezt a helyzetet.

Te meg kiöltözve házhoz mentél neki… ha ebben sem látod, hogy mi a gond, akkor kezdjél vele nyugodtan :)


..jók a megérzéseid- nekem már az egy fura dolog lenne, hogy odapattint második randira bundáskenyerezni meg ágyon enni (wáááá), de hogy még a barátnődön is pörög, ez nettó sértő- vagy alapból ilyen paraszt ez a csávó és felejtős (majd kapcsolatban is az első vitánál jön, hogy bezzeg Julika jobb lenne vagy hogy?)- ha meg tényleg azért rángatott el kávézni, hogy általad kerüljön közelebb az áhított barátnődhöz, de addig is, ha már házhoz mentél bundáskenyerezni, beléd törli a f..rkát… nos az még nagyobb gáz.

Ha normális nőnek tartod magad, leépíted, tiltás, törlés és nw aggódj, rámegy a barátnődre vagy a másik 10-20 naív kiscsajra, akik ugyancsak fél éve lesik a tindert, hogy a csávó mikor méltóztatik házhoz rendelni őket.

Szánalmas az egész, ne is haragudj

máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasi csak kavargatni akar veled. Nem gondolja komolyan. Engedd el
máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csávó egy szélhámos tahó!

Elhívott "vacsorázni", amit abban a pillanatban sem gondolt komolyan, nyilván még annyira sem tartott érdemesnek téged, hogy pénzt költsön rád, vagy otthon egy normálisat főzzöm rád, így kirántott egy kenyeret, és áthívott magához d*gni. Én már ott elküldtem volna a francba, mikor vacsirázni hív el, és magához hív át, mert egyértelmű mire ment ki a dolog! Kommunikálni sem akar, amilyen bunkó a leírtak alapján nem is lehet vele. Hagyd a francba!

máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól nézhet ki az a srác, hogy miután egyértelműen és elég proli módon próbált minél előbb és egyszerűbben megdugni, te még agyalsz rajta.
máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es tipikus kis tenyérbemászó képű féreg gyerek lehet, aki hülyíti a csajokat, az ilyen kis naív lánykákat, meg ilyen kamu dumával áthívja magához megdugni, a legvégén meg még a barátnője számát is pofátlanul elkérné tőle.

34/N vagyok, egy ilyen gyereket elküldenék a bús p*csába!

máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon találok szavakat!...


Minden esetre ilyenkor baromira örülök, hogy nekem az jön be, amikor bon-bon-t hoznak meg keresnek, meghívnak egy kávéra,stb. Mondjuk nem is harminc èvesek èrdekelnek...


Amit leírtál, az szimplán szánalmas kategória.

máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!