Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy randizik egy anyuka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy randizik egy anyuka?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival és teljesen jó a szimpátia közöttünk, viszont nekem vannak gyerekeim és nem tudom őket senkire bízni. Azért meg babysittert nem fogadok, hogy én "szorakozni" járjak el. Idáig nagyon türelmes, de még nagyon nagyon az elején vagyunk. Neki nincs gyereke, bár elég megértőnek tűnik. De bele gondoltam, hogy nálunk nem.lesz olyan, hogy ott alszok, mert nem fogom őket éjjel nyilván itthon hagyni. És azt se akarom, hogy ő itt aludjon még egy ideig. Nagyobbak a gyerekek, de mégis kicsit kétségbe vagyok esve, hogy hogyan oldhatnám meg? Ezért nehéz egy egyedülálló anyukának, mert a gyerekeit jobb esetben nem szorítja háttérbe. Számomra kivitelezhetetlen ez az egész dolog :(
máj. 13. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen felfogással sehogy. Ha kizárólag a gyerekeiden keresztül határozod meg magad, ha nem tekintesz magadra felnőtt nőként felnőtt igényekkel, csakis anyukaként tekintesz magadra, aki részéről az ismerkedés csak valami gyarló szórakozás a gyerekek rovására, akkor ebből nem lesz semmi.
máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztm semmi gond a fizetett segítséggel.

Hány évesek?

máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem kell randizni. Megkérdezhetnéd az aktuális férfit ő mit vár egy ilyen hekyzettől.
máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek apja? Hétvégente nem szoktak apukánál lenni?

Neked szülők, testvérek, akikre rábízhatnád őket?

máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Barátnő, szüleid, testvér, bárki, akiben megbízol, és segítene néha, nincs?


Esetleg láthatási időben (mikor az apjuknál vannak), együttalvás nem lehetséges?


(Voltam egyedülálló anya, abból próbálok ötletet meríteni.)

máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem úgy tekintek magamra. pont ezért írom, hogy hogyan tudnám emgoldani, hogy a gyerekek se kerüljenek hátrányba. egész nap dolgozik az ember, aztán itthon háztartás, gyerekek, stb...2 hetente 1 hétvége? vagy nem tudom, tényleg. annyira szeretném jól érezni magam vele, de lelkiismeret furdalás nélkül
máj. 13. 16:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Apuka? Nem kell kéthetente elvinnie? Szüleid?

Ha nincs egyik se, akkor kezdetben lehet valamikor iskolaidőben, aztán pedig közös programok (pl kirándulás, strand, stb). Nagyon sok elvált szülő kezd új kapcsolatot, légy kreatív!

máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

2 hetente egy hétvége, az valóban nem sok, de kiindulásnak szuper.

Hétköznap este néha egy barátnő, testvér felvigyázás pár órát? Ha nem is maradsz ki éjszakára.

máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
16 és 9 évesek. apuka nincs, pár éve teljesen lelépett, szüleim emiatt rossz szemmel néznek rám, ezért nem kérem meg őket. szerintük nem nekik csináltam a gyerekeket :/ persze lehet barátnőkre bízni illetve mikor ők ott alszanak a barátoknál, osztálytársaknál, de hát ez se heti szintű dolog. testvéreim messze laknak. a lelkiismeret bánt nagoyn, hogy szeretnék randizgatni vele, kicsit szorakozni eljárni vele, de közben meg ...
máj. 13. 16:06
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
16 9 évesek. Hát pár órát nehogy ne birjanak ki egyedül...
máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!