Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsőnek alszik ott egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőnek alszik ott egy barátnőmnél egy srác akivel randizik, lefeküdni nem szeretne vele de?

Figyelt kérdés

Szóval a barinőm még szűz és pár hete randizik egy sráccal aki nála fog aludni a hétvégén

Nem akar vele lefeküdni még, de ki akarná próbálni a térdelést

Nekem ez elég furcsa, szerintem eltaszítanána srácot de lehet csak én gondolom rosszul

Mi a véleményetek? Férfiak, nektek bejönne? Csak csók meg orál, tovább nem



2023. márc. 16. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki pettinggel kezd. Nem szokás egyből ajtóstól rontani a házba, főleg egy szűz lánnyal. Szóval szerintem ezzel nincsen semmi baj. N
2023. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Laza szopas jo fajdalom dij en nem panaszkodnek, ha meg nem akarja elvesziteni, varnek par honapot. Legalabbis az en idomben meg igy mentek a dolgok, a mai felgyorsult vilagban ki tudja.
2023. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elegge krvas ha leszop egy idegen ferfit.. Az igenyes nok mindig mondjak , hogy egybol nem szopnak le csak szex.. magat alazza meg . Meg milyen hajlektalan mar a csavo , hogy o alszik a csajnal? Ilyen csovesekkel nem kellene ismerkednie.
2023. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!