Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy randizik egy anyuka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy randizik egy anyuka?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival és teljesen jó a szimpátia közöttünk, viszont nekem vannak gyerekeim és nem tudom őket senkire bízni. Azért meg babysittert nem fogadok, hogy én "szorakozni" járjak el. Idáig nagyon türelmes, de még nagyon nagyon az elején vagyunk. Neki nincs gyereke, bár elég megértőnek tűnik. De bele gondoltam, hogy nálunk nem.lesz olyan, hogy ott alszok, mert nem fogom őket éjjel nyilván itthon hagyni. És azt se akarom, hogy ő itt aludjon még egy ideig. Nagyobbak a gyerekek, de mégis kicsit kétségbe vagyok esve, hogy hogyan oldhatnám meg? Ezért nehéz egy egyedülálló anyukának, mert a gyerekeit jobb esetben nem szorítja háttérbe. Számomra kivitelezhetetlen ez az egész dolog :(
máj. 13. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de azt hittem, hogy ötévesekröl beszélünk. A 16 meg 9 éves már böven elvannak otthon egyedül. Nyilván nem hajnali 3-ig, de azért egy két-három órás randi belefér a hétvégén is. Vagy munka után egy óra. Bevásárolni hogy szoktál? Viszed magaddal a két gyereket?
máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezzel a felfogással még a gyerekek biológiai apja sem feltétlen tudna rád nőként tekinteni.

Te egy nő vagy, akinek vannak gyerekei.Nem pedig anyuka vagy.

Anyukája a gyerekeidnek vagy.

Egy férfinek nem kell anyuka, az anyukájától megvált már, mikor felnőtt lett.

máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy ilyen nagy gyerekek már.

Azért, mert anyukádék nagyon kedvesen a szemedre vetik, hogy te csak ne szórakozz, neked messze ne legyen lelkiismeretfurdalásod!!!

Ha éjszakára nem is maradsz ki, nyugodtan lépj le estére vagy hétvégén pár órára!


Amúgy rosszul emlékszem, hogy egyszer azt írtad, kéthetente egy hétvége, aztán azt, hogy apuka teljesen eltűnt...?

máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Én a 16 évest már egy hétre is otthon merném hagyni a 9 évessel együtt...
máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyerekeket simán otthon hagyhatsz egy randi idejére.
máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
"Azért meg babysittert nem fogadok, hogy én "szorakozni" járjak el" -akkor te nagyon boldogtalan ember vagy, hogy ennyit se engedsz meg magadnak. Nem szűntél meg nőnek lenni és magánéleted is lehet attól, hogy anya vagy. Senki nem fog meghajigálni kővel, ha néha kimozdulsz.
máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

40 feletti elvált nő és édesanya is vagyok, az én fiam 14 éves.

Ha a 16 éves nagyobbik normális, felelősségteljes, akkor simán meg lehet vele beszélni akár a “házi babysitterkedést” is a kisebbre valami kis kedvezményért cserébe mondjuk úgy, hogy elhozza a suliból, tanulásnál ránéz, vacsoráznak, ellenőrzi/segíti a fürdést, bepakolást, másnapi előkészületet, olvasnak vagy néznek egy mesét és lefektetni, amikor szoktad a kicsit, gondolom olyan 20.30 körül max, ha másnap suli van.

Te pedig otthon vagy 22.00-22.30 között azért ez nem extrém- addig a nagy megnézhet egy sorozatot vagy csetelhet a barátaival, neki nyilván nem kötelező fél9-kor aludni menni.

Ezért kaphat valami plusz zsebpénzt, ajándékkártyát egy DM-be, ha kamaszlány vagy mondjuk 2-3 ilyen alkalom után egy páros mozijegyet, hogy mehessen ő is legközelebb a barátnőjével, kiszemeltjével.


Az elején azt hiszem, így célszerű.

máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1!!!

Erre meg en nem is gondoltam.

Es amugy tok igazad van!

máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!