Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan kerüli a találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan kerüli a találkozókat. Tényleg ettől kevesebb lennék, mint nő? Rosszul és kellemetlenül érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés

Közel három éve ismerkedtem meg vele.

Kapcsolatunk ugyan már volt, legalábbis az ismerkedésig eljutottunk, de azóta inkább csak amolyan baráti viszonyunk volt.

1 hónapja azonban újból írni kezdtünk egymásnak, és mivel egyikünknek sincs kapcsolata, jelezte randevúzni szeretne velem. Viszont tegnapi telefon beszélgetésünk alkalmával, arról faggatot hogy még mindig ugyanolyan-e a hasam...

1 évvel ezelőtt szabadultam meg 34 kg-tól, a hasamon viszont még mindig vannak striák, csak részben tűntek el. Erről anno beszéltem neki, fotón is megmutattam.

Most pedig úgy érzem, azzal hogy szóba hozta, hogy mintha ettől tartana. Mintha ez gátolná őt abban, hogy velem legyen.

Fontos nekem, és igyekszem a kedvében járni de folyton azt érzem, szándékosan háttérbe vonul. Kértem, hogy hagyjuk ezt “próbáljuk meg újból dolgot”, de azt mondta ne aggódjak.

1 hónapja beszélünk, de találkozni azóta sem találkoztunk, és iszonyú távolságtartó, napról napra, pedig igyekszem hogy ez másképp legyen...


Most akkor mi a teendő ?

Volt már valaki hasonló helyzetben ?

Én ebbe beleőrülök, és beszélni sem hagy erről rendesen. Mi ez ?



2019. jan. 22. 11:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem csinálnék. Hagynám az egészet az enyészetnek.
2019. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem is hasonló gondolataim vannak...

Mert szörnyen fontos ő nekem, de nem értékel, sőt...

2019. jan. 22. 11:20
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Több vasat tart a tűzbe...

Ha valakit kedvelek akkor nem chatelgetek 1 hónapig főleg úgy hogy már ismerjük egymást, hanem találkozni akarok azonnal!

2019. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Nincs más férfi az életedben, hogy ennyire rá vagy akadva?


Eléggé kiábrándító a helyzet, nagyon erőltetettnek néz ki az egész.

2019. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Utolsóra reagálva : miért futsz olyan után aki le se szar?! Ezt sosem értettem...
2019. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Miért fontos? Mert jól esik, hogy érdeklődik irántad? Ne aggódj, az ilyen után nem szoktak sokáig sírni, mert miután oszlik a köd, utána megkönnyebbülés jön.
2019. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
#2 Nem értelek.... mi a frászért tartasz fontosnak valakit, aki így viszonyul hozzád? Ébredj már fel.
2019. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos magába.Én hagynâm.Ráadásul felemlegeti ezt a hasi dolgot...Ez benned is nyomot hagyhat,ha esetleg intim helyzetbe kerültök.Elég lenne egy kis szemöldök húzás,hogy eszedbe jusson,vajon most mit gondolhat. A külsődről.Valszeg a szex neki fontosabb,nem hiába hozta elő a stria témát.
2019. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Mármint fontosabb a szex,mint hogy meg akarjon ismerni is.(8)
2019. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy elég bután gondolkodsz az egészről. Nem a striákkal van itt a gond, hanem azzal, hogy belefutottál egy komolyan vehetetlen férfiba. Ilyesmi sok más nővel is megeshet, olyannal is, akinek nincs és nem is volt súly fölöslege, ettől még bármelyik nővel előfordulhat, hogy a kiszemeltje nincs megelégedve vele, vagy van jobb nő a kilátásban, ezért dobja vagy csak szórakozik vele.
2019. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!