Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt, h elveszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, h elveszem a pasiját, amikor már rég szakítottak?

Figyelt kérdés
bekerültem egy társaságba, ahol megismertem egy fiút. Hónapok óta tetszett, és most tudtam meg, h fél évvel ezelőtt szakított vele hosszú kapcsolat után az egyik lány, akivel szintén úgy ahogy jóban vagyok(csak annyira, h ilyesmikről nem is beszéltünk). Most úgy érzem, h ez a pasi számomra tiltott, mert már másé volt...nem tudnék vele járni, és a volt barátnője előtt(akivel azóta szóba sem állnak) ölelgetni stb. Úgy érzem ő már "elhasználta" ezt a fiút, és folyton azt figyelném, h mennyire lesi minden lépésünket. Normális ez az érzés?
2011. jan. 22. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy normális e!Valoszinü hogy még szereti a csajt?Amúgy szerintem ez egy kicsit mindenkiben benne van,valamilyen szinten!
2011. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Meddig voltak együtt?Miért foglalkozol te a csajjal?Ha már nincsenek együtt?
2011. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Meg mi az hogy elhasználta?Ezeket kifejtenéd bővebben?
2011. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
mert érzem a köztük levő feszültséget, nem szépen váltak el. Ezek után valahogy azt érezném h állandóan ott van a 3. nak ez a csaj, aki már 2-3 évig mindent megkapott ettől a fiútól, én meg betoppanok és azt érzem h folyton lesné, h mit hogyan csinálunk, "jajj ezt velem is így csinálta". Nem tudnám azt érezni h csak ketten vagyunk, építgetünk egy kapcsolatot, mert ott ez a lány, akivel már megtette. Nekem is volt már barátom, és annál nem zavart az exe, mert nem ismertem.
2011. jan. 22. 21:30
 5/25 anonim ***** válasza:
Fél éve szakitottak,akkor már régen lett volna köztük valami ha folytatni akarnák a dolgot szerintem!Ha komolyan gondoljátok,akkor nektek újból elkell kezdeni éppitteni a saját kapcsolatotokat.Ez már rólatok szól és nem a lányról!Feltéve ha még szeretik egymást.Te hogy érzed?Szeretik egymást?Vagy ha nem kölcsönös,akkor valamelyik szerelmes még?
2011. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyébként ismerős a szitu,az én társaságomban is ugyanez volt mostanában!Hát ha egy társaságban jártok,akkor nem könnyü az biztos!Én azt gondoltam hogy csak úgy meg ismertétek egymást aztán csak ismered a csajt!Hát nem könnyü azt elhiszem.Meddig voltak együtt?
2011. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?Azt lehet tudni?
2011. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
19 vagyok, és 2 vagy 3 évig jártak.
2011. jan. 22. 21:55
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy?Vagy csak szimpi a srác?Mert ha csak szimpi akkor keress másikat!Vagy ne foglalkozzál a lánnyal!Amúgy becsülöm benned hogy így figyelsz másokra!:)Komolyan!Ez ritka manapság!
2011. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
csak tetszik. csak mivel már pár hónapja tetszik, így egészen beleszoktam h tetszik, és hiába nem vagyok még szerelmes belé, nehéz azt mondani egyik napról a másikra, h mostantól nem érdekel. Lehet h csak a megszokás miatt, de a megszokás nagy úr...nehéz "leszoktatnom" a gondolataimat róla...
2011. jan. 22. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!