Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek illene fizetni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek illene fizetni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, és egyszer már volt egy randink egy szintén 28 éves férfival. Kávézni voltunk, neki természetes volt, hogy meghívott, minden jól ment. Viszont egy pár nappal később megbeszéltük, hogy annak ellenére hogy megvan a kémia és nagyon szimpatikusnak találom, még nem érzem késznek magam egy új kapcsolatra, szükségem van időre egyedül. Ezt elfogadta, azóta csak 1-2 szót beszéltünk néha (ugyanott dolgozunk), ennek már 2 hónapja. Most a napokban megkeresett, hogy lenne-e kedvem ismét meginni vele egy kávét. Igent mondtam rá, bár még mindig nem vagyok biztos benne, hogy belemennék-e egy kapcsolatba, de úgy voltam vele, hogy kíváncsi vagyok mit szeretne. Szerintetek ebben az esetben gáz lenne, ha "hagyom" hogy meghívjon a kávéra (úgy tette fel a kérdést, hogy ezt a benyomást keltette)?
máj. 24. 09:08
1 2 3 4
 1/31 bolognai a kedvencem ***** válasza:
86%

Nem.


Persze biztos lesz aki itt majd megmondja neked, hogy haszonleső anyagias nő vagy, mert el mersz fogadni egy kávét, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Akit ez zavar vagy leszólja annak valószínűleg még annyi köze sincsen egy nőhöz, hogy kávét tudjon venni neki.

máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Most tényleg kell gondolkodni egy 700 forintos tételen? Ő hívott el amúgy, akkor ő fizet. Majd ha te hívod őt el, akkor te fizetsz.
máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Ő hívott meg téged tehát neki kéne állnia.
máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nőként megértelek, én is minden egyes randin felajánlottam, hogy kifizetem legalább a felét a fogyasztásnak, de sosem engedték. Esetleg te is felajánlhatnád, hogy most szívesen fizetsz te, mert legutóbb is ő fizetett. Ebben nincs semmi rossz, szerintem.

(Egyébként 9 éve vagyunk együtt a párommal és még most is nehezemre esik elfogadni, hogy mindig ő akar fizetni, nagyon ritkán engedi, hogy fizessek, ha elmegyünk valahova, akkor is nagy vita árán.)

máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem azzal van itt gond, hogy ki hív meg kit, hanem hogy úgy jatszol vele, hogy közben nem akarsz kapcsolatot. Szerinted mit szeretne? Korábban is azért randizott veled, mert szimpi voltal neki. Ha te nem akarsz tőle semmit, miért találkozol vele?
máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy pasi ezen problémázik annak kapcsolat sem való. Mai világban nem tétel egy kávé ára.
máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben a sztoriban nem a kávé ami szemet szúrt. Inkább az, hogy miért mentél el randizni valakivel, ha eszed ágában nem volt kapcsolatot kezdeni valakivel, és szükséged van az egyedüllétre?

"bár még mindig nem vagyok biztos benne, hogy belemennék-e egy kapcsolatba, de úgy voltam vele, hogy kíváncsi vagyok mit szeretne"

Szerinted mit szeretne? Gondolom eltelt kis idő, és azt hiszi háha lenne kedved újra belevetni magad az ismerkedésbe ennyire egyszerű. 🙅‍♀️

Kicsit úgy tűnik unatkozgatsz néha, elmész talizni de csak hülyíted a srácot!

34/N

máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
Keresőképes emberek vagytok, illene felajánlani a felesben fizetést. Talán az első randin még oké, ha a ffi fizet.
máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
42%
Én se értem a "randit" egyáltalán. Nem tetszik neked. Szexet akarsz? Oké, de akkor tudjon róla, hogy csak a farka érdekel.
máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Megy az egó tuning
máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!