Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-24 Csajok, Pasik: Az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 Csajok, Pasik: Az első randik során hogyan jött elő a szexualitás témája?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Ezek a mostani kérdéseim, amiket az elmúlt napokban írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

másik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Én egy 24 éves pasi vagyok, és nincs barátnőm. Nem volt még igazán komoly kapcsolatom.


Most a fenti kérdésemmel arra lennék kiváncsi, hogy ha volt mostanában randitok, akkor az első pár randi alatt hogyan és milyen formában jött elő a szexualitás témája?


Első pár randi alatt talán az első 3-at értem.


-- Kiváncsi lennék, hogy ti, azaz más emberek hogyan éltétek meg a mostanában levő randijaitokat?

-- Mikről beszélgettetek?

-- Hogyan jött elő a szexualitás téma?, ki hozta fel?

-- Merre voltatok? sétálni mentetek?

-- a pasi hivott el, vagy a csajszi?

-- Hogyan kérdeztetek rá, hogy mikor szeretkezett a másik fél valakivel?


Összefoglalva: Az első randik során milyen témákról beszéltetek?


Egyszóval kiváncsiskodnék, érdeklődnék, hogy tik hogyan éltétek ezt mostanában? :)

Meséljetek.


Légyszives írátok meg, hogy fiú/lány vagytok, és milyen időősek !


Idősebbek is írhattok, hogy nektek milyen volt.

Köszi


2010. okt. 29. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi még nem beszéltünk szexről az első 3 randin,csak néha "kóstolgattuk"egymást,célozgattunk meg néha kiforgattuk egymás szavait,kicsit izgalmasabb lett a beszélgetés.Szerelemről beszéltünk,meg hogy mit várunk el egy kapcsolattól stb.

Aztán amikor már feljártunk egymáshoz akkor csók,simogatás volt aztán mondtam,hogy én még szűz vagyok,Ő meg meglepődött,de örült neki.

Nem beszélgettünk annyira a dologról,jött az magától később:)De azóta mindent megbeszélünk,ha bármi probléma van.

2010. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
21/L
2010. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Sikerül megnyerni a lány kegyeit? ;)

:)

Ne aggódj, ha eljön az ideje jön az magától.

EGyébként itt a gy.k-en elég érdekes kérdések szoktak lenni szexxel kapcsolatban szóval egyszerűen hozd fel ezzel kapcsolatban,de azért ne támadd le egyből azt senki sem szereti...

Bár néha az is bejön...

:P

2010. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigieket ! :)
2010. okt. 29. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

23:23 vagyok

19/N

EZ lemaradt elnézést kérek........

Pusz és sok sikert.

;)

2010. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!