Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit akar, sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akar, sokszor azt sem, h én mit akarok.!?

Figyelt kérdés

Na szóval... van egy osztálytársam(fiú), akivel nagyon jó haverok vagyunk, de csak suliban szoktunk találkozni, max a könyvtárba megyünk el netezni. az egész-a szoros barátság- idén ősszel kezdődött(8. oszt.), és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. idén lett kisfiúból pasi, valahogy stílusilag is teljesen megváltozott. DE nem tudom, hogy nagyon szeretem mint barát, vagy szerelmes vagyok belé.... egyszer így érzem, egyszer úgy.. ő sem közömbös velem, akárhányszor elmegyek/elmegy melletem, megérint, mindig van egy kedves szava hozzám, pl milyen jól áll ez a felső, tök jó a hajad..stb. szünetekben odajön, megkérdezi micsináltam tegnap, milyen napom vt.. szerintetek mit érezhet irántam?

(15L,14F)

(félreértés ne essék, nem itt várok választ arra, h mi lesz ebből, h mit érzek/érez iránta/irántam.)


2010. okt. 31. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos pozitív érzelmei vannak...

Valószínűleg tetszel is neki...

2010. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová, ha ő nem hív és érezzétek jól magatokat!

Ha szerelmes vagy belé, akkor nyugodtan kimutathatod.

Ha már elég érett egy kapcsolatra, lehet belőle valami. Ha nem, akkor csak barátok lesztek min. egy jó darabig.

2010. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat:)
2010. nov. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!