Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok! Sokszor szemezünk, gyakran beszélgetünk. De sokszor nem mer kezdeményezni, én viszont soha nem szoktam. Én 12 éves vagyok ő 11. Nem akarok, de azért. Szerinted legyek bátrabb? Vagy egyáltalán tetszem neki? Nóri

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítem: nem akarok vele járni, de azért... Nóri voltam :)
2011. jún. 5. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Szia Nóri!


Én megmondom neked a frankót. Fiatalkák vagytok még nagyon:) Ennyi idősen ne a fiúkra koncentrálj, legalábbis ennyire ne töltse ki az életedet, hogy ilyeneken stresszelsz. Egy párkapcsolatnak még 15 éves kor körül sincsen sok értelme, mivel akkor még 98%, hogy nem lesz belőle tartós dolog. Én azt ajánlom, hogy várj még a fiúzással:)


Azt meg, hogy tetszel-e a fiúnak, mi nem tudhatjuk...kérdezz rá nála!


18/F

2011. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam: nem akarok vele, járni és nem stresszelem, mindössze egy kicsit boldog szeretnék lenni! Vagy ez baj?:( Tudom, 12 évesen nem ez a a fő cél, ahogy nekem sem, járásról pedig szó sincs, főként nem kapcsolatról!
2011. jún. 5. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy és nem akarsz járni? Na mindegy. Beszélgessetek, esetleg kísérd el haza (ha közel lakik hozzátok) és hívd el fagyizni vagy ilyesmi de csak úgy barátilag... 13/F
2011. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne csinálj semmit, 12évesen a tanulással kell foglalkozni nem hülyíteni a fiúkat, arra majd ráérsz 18 évesen.
2011. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!