Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok! Sokszor szemezünk, gyakran beszélgetünk. De sokszor nem mer kezdeményezni, én viszont soha nem szoktam. Én 12 éves vagyok ő 11. Nem akarok, de azért. Szerinted legyek bátrabb? Vagy egyáltalán tetszem neki? Nóri

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Kiegészítem: nem akarok vele járni, de azért... Nóri voltam :)
2011. júl. 7. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mit akarsz kezdeményezni,közös hintázást?
2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Tetszesz Nóri! Pityuka

:D

2011. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért egy 11 éves férfi biztos kinőtt már a haverokkal való focizásból meg a bújócskából. Talán már a sört sem szereti.
2011. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

11 évesen? Javában fociztam öcsém...


Mert nem volt még internet,hála a magasságosnak! :D

2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
annyi idősen csak 1 szerelmem volt, a focilabda :D 14/f
2011. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerelmes vagy, de nem akarsz vele járni. paff.

inkább babázz, vagy tanulj, egy 12 éves nem tudja mi az a szerelem :| szerintem.

2011. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki hogy tettszik az Actionman-es dínója, vagy sugalld neki hogy tök király WoW-os account-ja van. Ez teljesen biztos módja egy korabéli fiú érdeklődésének felkeltésére. De amúgy szerintem elkéstél a dologgal...túlkoros vagy te már a szerelemhez...:/
2011. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
még csak 12 éves vagy nem kell neked az ilyen dolgokkal foglalkoznod.
2011. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!