Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik jól ismerik azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jól ismerik azt mondják sose bántana meg, akkor miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés

Felvettem a sulinkból egy srácot msn-re, mert ugye bár bejön nekem. Mikor elkezdtünk dumálni úgy tűnt én is bejövök neki. Mondta hogy inkább személyesen kellene beszélnünk. De a suliban nem mert oda jönni. Ajánlottam neki hogy találkozzunk máshol. Erre azt mondja milyen jó neki hogy a mai világban a csajok udvarolnak neki és felajánlotta hogy szünetben találkozunk. Viszont mikor legközelebb beszéltünk akkor szóba se hozta...

Akik jól ismerik mind azt mondják, hogy ha nem akart volna találkozni akkor nem mondta volna, mert nagyon rendes és nem lenne ilyen bunkó. Én ezt el is hiszem, de akkor is elég fura hogy alig van fönn msn-en


2010. nov. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, megijedt az érzéseitől, vagy időközben rájött, nem akar tőled semmit...ezt csak ő tudja, talán őt kérdezd meg...:/

Kérdezz rá konkrétan, hogy téged kerül-e, és ha igen, miért?!

2010. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam erre is.

Csak ha ezt felhozom akkor meg azt mondják, hogy ő sose volt nagy gépfüggő.

Szombaton beszéltem vele utoljára akkor nem hozta szóba a dolgot, de kérdezett rólam!(nála ez haladás xD) És kb.10 percet beszéltünk és közöltem hogy el kell mennem. lehetséges hogy csak a megfelelő pillanatra várt? Én meg elmentem és most azt hiszi hogy én gondoltam meg magam?

2010. nov. 1. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Áh akkor tuti, hogy csak megijedt XD

Hát igen...ezt jól jegyezd meg: Minden hapsinak van egy fejlövése xD:D

Légy türelmes! Közeledj hozzá, de csak nagyon óvatosan, ne ijeszd el! Lehet, nem ártana megkérdezni azért tőle, hogy mit akar...persze ne erőszakos, agresszív módon!

Na sok sikert!;) Remélem, minden jól fog menni!

2010. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! csak egy kis türelem kell és kész! Remélem tényleg menni fog.
2010. nov. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!