Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy egy 17 éves srác megkérdezi egy 13 éves lánytól hogy járnak-e? (persze már több mint 2 éve ismerik egymást)

Figyelt kérdés
Pls konkrét válaszokat,nem sértődöm meg semmin :)))
2011. júl. 18. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mikor lesz 14 éves?
2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem normális... Egy 13 éves kislány még gyerek, egy 17 éves ennél már jóval okosabb kell, hogy legyen.


A 17 éves már bulizik ezerrel, de egy 13 éves kislány jóesetben még otthon olvasgatja a Toldit.

2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem már egy picit túl nagy a korkülönbség, de ha tetszik (és ha szereted...) hát akk miért ne....
2011. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
figyu én is egy 13 éves lány vagyok nemsokára 14 és egy 17 éves srácba szerettem bele szal nem gáz
2011. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2.-nak igaza van


17 éves fiú a saját korosztályából keressen lányokat


(az én lányom is 13 éves, de egyáltalán nem érdekli még a szerelem)

2011. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pont az anyjának fogja elmondani h kibe szerelmes.. a legjobb barátnőjével beszél meg ilyeneket én márcsak tom
2011. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég gáz az a 17 éves fiú. Egy 13 éves még általános iskolás, teljesen más világ. Visszanézve rájön majd, milyen dedós olyankor, bár ezt egy 13 éves úgy se látja be.


A 17 éves meg 1 év múlva 18 éves lesz, nagykorú, megy egyetemre. Én mikor 13 éves voltam jártam az egyik osztálytársammal, de ilyen korban az ember még csak max. megfogja a másik kezét, smárol, ha olyan nimfó mint én voltam, akkor pettingelnek, de egy 17 évesnek már a szexen jár az agya, de egy 13 évesnek nagyon nem kéne még, főleg, h még se melle se semmilye (kivéve a nagyvárosi hibrideknek)..gáz

2011. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

11.35 ennyire naiv vagy? Te nem voltál13 éves? legalább arra emlékezz ha már ezt a hülyeséget elhiszed

Egyébként nem a korkülönbség a nagy söt azzal nincs baj, hanem az a baj hogyha jártok egymással akkor a 17 éveddel akarsz szexelni persze a kiscsajszi is, de nem lehet mert tiltja a törvény hisz az megrontás.Gondolom nem akarsz 2 évet ülni?viszont a nemi vágyaknak parancsolni ésszel meg nem nagyon lehet.

2011. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,dec.13-én már 14 vagyok,szoval nem tudom,szeretem de nem akarok egy 17 évessel randizni,kicsit félek az ilyenektől :(( de viszont a szomszédom,és több mint 2 éve ismerem,egy suliba járok vele,meg gitárorára is együtt megyünk.....ezért abszolut nem tudom mit tegyek :(((
2011. júl. 18. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne egy 13 éves lányom, és megtudnám, hogy egy 17 éves hajt rá... biztos elővenném a katanámat és lefaragnék belőle.
2011. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!