Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van? Mindenkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Mindenkibe beleszeretek?

Figyelt kérdés
Sokszor ugy érzem hogy töb srác is tetszik nekem. Pedig igazából csak egy tetszik igazán, de egy csomó másik srácot és olyan mintha mindenkibe belezúgnék, tudom ez nem szerelem, csak olyan vonzalomféle, de nagyon fura érzés. Valaki volt már így? Miért lehet ez? Még nemvolt barátom, és azt hiszem szerelmes sem voltam még..13/L
2010. nov. 1. 23:14
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a "csomó másik srácot" szeretek uygmond. ez kimaradt. bocs
2010. nov. 1. 23:16
 2/5 anonim ***** válasza:
a te korodban normális, nem kell tőle megijedni, később már csak egy lesz. (egyszerre)
2010. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ez tök normális:D És azért lehet ez mert úgymond beindulnak a hormonjaid. Nuygi én kb. minden második, helyesebb srác után megfordulok az utcán.:D Majd elmúlik vagy nem, kit tudja? A lényeg, hogy ez tök normális. Megnézed a fiúkat és tetszenek, ennyi. Ettől még nem zúgsz bele mindenibe.

13L

2010. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. nov. 1. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen ez ezért is lehet, mert még nemvolt barátod.

nekemse volt még és énis szinte meglátod egy srácot akor az nekem "tetszik" meg minden. megyünk tovább már az előzőt elfelejtem már ezis tetszik ;)

szerintem ezzel semmi baj még.

15/L

2010. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!