Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy 15 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy 15 évesen mindenkibe beleszeretek?

Figyelt kérdés
15/F
2010. nov. 17. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem szerelem, csak lassan ivaréretté válsz/váltál és erősen vonzódsz a nőkhöz, fellángolásaid vannak, egy szerelem 6 hónapnál kezdődik...a korodból pedg rögtön következik, hogy nem valószínű, hogy 6 hónapos ciklusból olyan sokat megéltél volna szerelemben :)
2010. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: kamasz vagy, tombolnak a hormonok, majd kinövöd.
2010. nov. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Azért nagyon remélem, hogy engem kihagysz...

26/F

2010. nov. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lányokra gondoltam te re*kes bu*i
2010. nov. 17. 01:46
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Remélem nincs kutyád.
2010. nov. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Köszi a kedvességet, annyi humorérzéked van, amennyi eszed.

26/F

2010. nov. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony, nem minden arany, ami fénylik. Nem minden szerelem, amit annak hiszel. :) A szerelem amúgy sem egy pillanat alatt alakul ki, hanem egy folyamat eredménye.
2010. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Áh hülyeség" én 15 évesen is tudok mély és őszinte érzelmeket táplálni mások iránt szerelmes vagyok... Tudok szeretni.. Túl sok mindent át élltem már amit nemkértem,... Igenis 15 évesen is lehett valaki olyan szinten érett hogy komolyan szeretni tudjon.. Hát.. "mindenkibe beleszeretek" ez sajnos ismerős csak nálam 14 éves korban volt ez.. Élj az alkalommal használld ki ha úgyérzed szerelmes vagy (mégha nem is) sose szabad feladni néha egy csalódástól jobban fáj a kimutatlan szimpátia.. 15/f
2010. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
..komolyan szeretni? egyet és több hónapig? és ha egyoldalú az érzés, közben mással is szórakozol?
2010. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 01:45 xD

Nekem a volt barátom ilyen,hetente szakít a barátnőivel mert megtetszik neki egy új csaj,annyira gáz amit csinál velem kivételesen nem szakított,én vele,azóta utál.....

2010. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!