Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet animekedvelő lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet animekedvelő lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mondjuk az én korosztályomban nem sok van. (Vagy csak nem tudok róla:))
2010. nov. 2. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Mi az h "a kedvemre való"???
2010. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
aki azt nézi az nem normális !
2010. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Ja nem "kedvemre való" hanem animkedveő??

BETEG VAGY!!!

(én meg álmos)

első voltam

2010. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A neten biztos vannak ilyen fórumok, blogok, miegymás. Írogass oda szépeket, kezdeményezz egy fórumos talit és voila...

valamint talán itt, bár csak neten láttam véletlen: Moonlight Meido Club és Teaház

2010. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom hogy aki azt se tudja mi az az anime és mit foglal magába az meg se szólaljon. Ha meg k*rva okosnak hiszitek magatokat mert hogy az "mese és szar" akkor gratulálok. Idióták.

Egyébként mondjuk írd be google-ba hogy anime fórumok, vagy hasonlók, egy csomó van. De néhány ötlet: animeaddicts.hu, mondo.hu, aoianime.hu, mondomagazin.hu, asmagazin.hu, ezeknek mind van fórumjai, keresd meg a honlapon, ezekből kiindulhatsz. :) Egyébként (bár nem tudom hány éves vagy), minden korosztályban találhatsz anime fanokat. Értem ezt 10 éves kortól kezdte huszon akárhányig. (Egyik ismerősöm most 34...:))

Hajrá.

2010. nov. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 2. 09:25
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Sokan tényleg leoltják azokat akik szeretik az animéket.

Fújj te mesét nézel huu mivagy te ovodás? -.-"

körülbelül így. Én is szeretem az Animéket, Mangákat.

És nemszégyellem. AKi beszól ígyjárt. De ha például egy pasi csak azért nem akar velem lenni mert én szeretem az animéket, akkor az hülye és elég "undorító" :s

2010. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ELŐZŐ VAGYOK!

amugy bocsánat az offért :s

a kérdésedre: tényleg jólírták fórumok.

animeweb.hu, animeaddicts, animGO, CoolTeamAnime, animezone.sunyi.com STB. keresgélhetsz hol találsz szimpatikusabb társaságot :)

tényleg van 12-30 ig. vagy akár tovább ;)

sok sikert :]

2010. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóak már adtak jó pár hasznos oldalcímet.

Ha vannak kedvenc animéid keress olyan oldalakat, amik ezzel foglalkoznak (pl.: Narutóval, Fairy Tail-lel és még sok mással a naruto-kun, stb) regisztrálj a fórumra (amennyiben van) és kezdj el ismerkedni.

Az animés, mangás oldalakon kívül még valamelyik animeconon lehet esélyed. Esetleg ha látod, hogy valaki mangát vesz egy könyvesoltban odamész hozzá és beszélgetést kezdeményezel. Egyébként hány éves vagy?

2010. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
18/F vagyok.
2010. nov. 2. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!