Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány ismerem régóta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ismerem régóta, ő is engem. A baj mindösszesen annyi, hogy barátként tekint rám :S . Hogy érjem el, hogy ő is azt akarja amit én ( mivel én szeretem őt )?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki, sokat járj el vele, töltsetek együtt minél több időt. Ő tudja, hogy szerelmes vagy belé? Hogyan reagált? mit mondott?
2010. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
csókold meg.
2010. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Tudni nemtudja, de szerintem sejtheti ...
2010. nov. 2. 09:25
 4/44 anonim ***** válasza:
milyen komoly a viszony ? ölelés ? puszi M?
2010. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Amúgy meg hány évesek vagytok?
2010. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Mivel közel 8 éve ismerjük egymást ezért puszi természetesen van. Meg kedvesnek stb tart csak annyi, hogy szerintem mint haver-t :S ... 16 évesek vagyunk
2010. nov. 2. 09:28
 7/44 anonim ***** válasza:
75%
Mond meg neki hogy többet szeretnél mint barátságot. ;)
2010. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

akk öleld meg. tedd a kezed a szívéhez. öleld szorosan.. meg ilyenek . mikor sétáltok fogd a kezét..

ebből le fogja venni.. ha nem akarod elmondani csak úgy h szeretlek

2010. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
nemazé, de az nembuli, hogy fogom a kezét és szimplán egyenlőre barátság van köztünk :DD
2010. nov. 2. 09:31
 10/44 anonim ***** válasza:

mér ne :D? akkor ölelgesd nagyon sokat.. meg érted. foglalkozz vele legyél vele legyél figyelmes..

am meg én is szoktam a lány barátaim kezét fogni,, nincs abba semmi rossz

2010. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!