Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány ismerem régóta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ismerem régóta, ő is engem. A baj mindösszesen annyi, hogy barátként tekint rám :S . Hogy érjem el, hogy ő is azt akarja amit én ( mivel én szeretem őt )?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy lenne a legjobb,ha nyíltan megmondanád neki, és talán a végén kisül valami. Találkozz vele gyakran, és amikor már úgy érzed,hogy van rá elég bátorságod mondd ezt neki: én többet érzek irántad,mint barátságot, és annyira szeretném,ha járnál velem, megpróbálnánk,hátha szép pár leszünk!És sok sok bókot,a lányok azt is szeretik :)
2010. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
értelek :DD ... csk tudod " mifelénk " ez nemszokás :D azért mondom, de azért köszönöm a válaszod .
2010. nov. 2. 09:36
 13/44 anonim ***** válasza:
de tudod ez úgy szokott lenni.. ami nem divat.. 1 elkezdi másik 1000 követi :D szóval azzal hogy nem divat :D te még csinálhatod.. ne kövesd a divatot :D
2010. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
értem, legyek divatdiktátor :DD ... csak tudjátok még oviba is együtt jártunk akkor általánosban ő volt B-s én C-s, középsuliban mindig ellentétes váltásban vagyunk :S ... kedvel, jófejnek tart ... de én valahogy a részéről nemérzek többet :S
2010. nov. 2. 09:40
 15/44 anonim ***** válasza:
tudod milyen ritka ? mikor a lány omlik a fiú karjába és elmondja h imádlak szeretlek :D? egy barátságba :?
2010. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
tudom ... csah olyan hüly helyzeben vagyok ő is keres egy komoly kapcsolatot én is ... úgyérzem mellette lenne a legjobb olyan kedves, aranyos kiscsajszi :D ... csak nemtudom mitévő legyek ... eddig sose volt, hogy ennyire odalegyek egy lányért :D
2010. nov. 2. 09:46
 17/44 anonim ***** válasza:

hát akkor meg nyugodtan lépj felé :D akár kézfogással akár szájra puszi vagy sok szoros ölelés. törődés..

ha nem lépsz bánni fogod. később

2010. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
csak tudod mint mindenki más, félek a csalódástól :S ... áááhh
2010. nov. 2. 09:49
 19/44 anonim ***** válasza:
Este fele hívd el sétálni, és mond el neki hogy mit érzel. Én ezt tudom javasolni. Ha már este hívod el, akkor sejteni fogja hogy akarsz tőle valamit, még ha nem is tudatod vele.
2010. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
vidd el korizni :D vigyél neki valami csokit .. és ott be is vallhatod neki. hogy annyira szeretlek ölelés közbe meg hogy olyan jó veled..
2010. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!