Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom nagyon furán hangzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nagyon furán hangzik, de hogyan kell smárolni? =/

Figyelt kérdés

Ő az első pasim, de neki már rengeteg csaja volt (?)

15/L


2010. nov. 2. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
áttolja a nyelvét a szádba, majd körkörösen mozgatja, vagy masszírozza a te nyelved. jön magától. majd kitapasztalod.
2010. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen =)
2010. nov. 2. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp éli meg... Csak lazíts, és közeledj, hidd el, magától menni fog. Elsőre rossz lesz, azon fogsz izgulni, hogy hogy kell...

Másodikra már sokkal jobban fog menni, mert már nem annyira izgulsz rá.

Harmadikra meg még élvezni is fogod! :)

Üdv.

2010. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rájösz magátol, minden fiú mást szeret, nekem az eddigi pasijaim néha-néha dugta át a nyelvét, így is élveztem de nemvolt olyan hűű de nagy szám, a mostani barátom nagyon jól csinálja,neki is sok barátnője volt! kezd ugy hogy pici puszikat adsz a szájára(ne nagyon érj hozzá) majd adj 1 csókot neki(ha nem ő teszi meg) majd kezdjétek el szépen lassan a smárolást, néha néha dugd át a nyelved:)

ha már nagyon belejöttetek akkor nyisd ki a szád(ne nagyon mint a fogorvosnál) dugd ki a nyelved és kör-körös mozdulatokat tegyél, néha harapdált az ajkát(finoman) nekünk ez nagyon bevállik:)

2010. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Huhh én utálom azt a fajta csókot,amikor ki-be húzogatják a nyelvet. :) Sokkal jobb az egymás szájába olvadásos. :) Amúgy kinyitod a szádat,ő is kinyitja átdugja majd úgyis ő a nyelvét,de Te ne húzd vissza ne keljen a szádban benne lennie teljesen hogy elérje a nyelved.. :D Aztán elkezded simogatni a nyelveddel a nyelvét,masszírozgatni,körkörösen mozgatni,majd mikor csúsztatjátok szét a szátokat akkor az szájrapuszi belefér. :) Legalábbis én így szeretem.

18/L

2010. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Sokat segítettetek ! =)

2010. nov. 3. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? :-)
2010. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jóóó :D Köszi a kérdést ! ;)
2010. dec. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!