Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Levelezek egy férfival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levelezek egy férfival a neten, de nem akar képet küldeni magáról. Mit tegyek, talizzak vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Én már küldtem neki,de akárhogy kérem,nem hajlandó küldeni . Mindig kimagyarázza. Szerintetek miért?
2010. nov. 3. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami rusnya degenerált perverz állat. Ne talizz vele szerintem.
2010. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Két lehetőséged van:


1.) Hagyod a fenébe, mert manapság tényleg _NINCS_ olyan, hogy valaki ne tudjon készíteni és feltölteni magáról legalább egy nyamvadt képet, szóval ez a terelés már eleve nagyon gyanús.


2.) Találkozol vele és megnézed magadnak élőben (lehetőleg valami jó forgalmas helyen, a biztonság kedvéért) - és ha kiderül, hogy valóban egy Quasimodo, akkor AZONNAL faképnél hagyod, és távozol. Miután ő nem volt tisztességes veled szemben, neked sem kötelességed pusztán illemtudásból szenvedni vele legalább egy ideig; AZONNAL is otthagyhatod és távozhatsz.

2010. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igen,csak én nem merek senkit faképnél hagyni...:(

az olyan bunkóság lenne

volt már benne részem hogy küldött egy pasi képet,de élőben sokkal rusnyább volt,őt sem mertem otthagyni,inkább szenvedtem vele 2 órát ...:(

2010. nov. 3. 08:52
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nehogymár találkozz vele... aki még ahhoz is gyáva sz@r, hogy képet küldjön és már most kifogásokat keres, az valamiért defektes. Vagy ronda, vagy perverz gci, vagy netán maga Károly herceg, csak nem akarja, hogy megijedj :\
2010. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem se találkozz vele. Nem tudom, hallottál e arról az esetről, hogy neten megismerkedett egy lány egy férfival, találkoztak, a férfi pedig meggyilkolta a lányt (lehet meg is erőszakolta előtte, nem tudom pontosan). Tehát ennyit erről. Ez az "ügy" is eléggé sántít, hogy nem akar még képet sem küldeni. Nem akarlak megijeszteni, de jó, ha dolgokról! Én nem bíznék meg benne egyáltalán!

De, ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz!

23/Nő

2010. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem semmi esetre se találkozz vele!Csak rosszul végződne.
2010. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

09.19-es vagyok!


*Jó, ha tudsz dolgokról!

2010. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fülünyúl ***** válasza:
Találkozz vele és meglátod élőben. Nem biztos hogy azért nem küld képet mert csúnya. És egy találkozóval mit veszíthetsz? Ha nem ragad meg, legfeljebb beszélgettél egy jót valakivel és kész. Ha meg igen, akkor még többet nyertél. Felejtsd el a negatív hozzáállásokat, csak pozitívan!
2010. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
PEDOMACI....brumm brumm majd jól kinyalja a mézescsuprodat...
2010. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lehet,hogy olyan jól néz ki,hogy nem akarja,hogy azt érezd nem vagyhozzá elég jó.
2010. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!