Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákat szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat szoktatok felhozni ismerkedésnél? Mi az amiből kilehet indulni?

Figyelt kérdés
Senkivel nincs témám.Tudom, én vagyok a hibás, ezért vagyok most itt.Tippeket is várok.
2010. nov. 3. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sulis vagy,akkor suli, akkor időjárás, zene..stb, tök hétköznapi dolgok.
2010. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 manka14 válasza:
50%
elsönek is az ismerkedéssel való kérdéseket...PL:hány éves vagy? mi a neved?stb...utána meg amit szóba hoz a pasi vagy lány lényegébben ennyi
2010. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

A legjobb ha te beszélsz valamiről,amire figyelhet.

Ha meg kérdezel,akkor úgy kérdezz,hogy hosszan keljen rá válaszolnia,ne csak azt,hogy igen nem.

pl

1.Sulis vagy?-Igen

2.Mit gondolsz az iskoládról?-blablabla.Erre lehet hosszabban válaszolni.De a legjobb,ha nem kérdezel,hanem mesélsz valami szokatlan sztorit csattanóval,esetleg húzod az agyát.

Pl

Hátrasimítja a haját,erre te-most nézem milyen kicsi füled van.közelebb hajolsz és a fülébe mondod-hallasz ezzel rendesen?-ezen mindig elvihogják magukat.

2010. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te valami nagy hódító lehetsz :D:D
2010. nov. 4. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Suli, iskola, hétvége, álmaid, stb.. vásárlás ;)


16F

2010. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vásárlás... na azt nem ajánlom... addig örülj sztem, amíg nem beszél órákat arról, nehogy még fel is hozd :)

és am, egy jó beszélgetéshez partner is kell mindenképpen, szal ha a csaj olyan, h csak pár szót mond egy kérdésre, akk esélytelen sztem.

De ha nincs téma, hozz fel, ami csak eszedbejut, akár lehet ilyen hülye téma is, akár ha vmit meglátsz az utcán, bármi jobb, mint az a kínos csönd.

2010. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, én akkor passzoltam egy kialakulóban lévő csajt, amikor már hosszú ideje nem tudott semmire normálisan reagálni, csak ja, igen, jahám, ám, és ilyen értelmes dolgokat :PP
2010. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valami kreatívabbat, könyörgöm... Állandóan csak a sablonok.

Teszem azt, ülsz az emberkével valahol. Nézz körül a környezetben, és ha találsz valami apróságot, mond róla valamit, ami eszedbe jut. Erre válaszol, jön a következő téma, a következő, a következő, és már össze is barátkoztatok.

2010. nov. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!