Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél hogyan tudjam meg, hogy az akinek kiadja magát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit facebookon ismertem meg. Rengeteget cseteltünk ott és iszonyatosan bejön, mint külsőre, mid stílusra. Azonban kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy az e akinek mondja magát. (korábban már volt egy hasonló ismerettségem és ott sok elmaradt randi után kiderült hogy valami csalót ismertem meg).

Lehet hogy csak paranoja, mert valójában semmi ok nem mutat rá, de jobb óvatosnak lenni.

Kérdésem, hogyan bizonyosodjon meg róla, hogy az akinek kiadja magát, mielőtt még randira kerülne sor, anélkül hogy megsérteném.


( véleményezést nem kérek, csak ötleteket. Illetve a személyes találkánál kiderül válasz nem jó, mert messze lakik és ha már elmegyek oda, biztosra akarok menni)


2011. jún. 3. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Esetleg találkozz vele élőben? Másik kockásabb válasz...webcam.
2011. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

bocs, de írtam, hogy : a személyes találkánál kiderül válasz nem jó, mert messze lakik és ha már elmegyek oda, biztosra akarok menni.

Webcam jó lenne csak nincs neki :(

2011. jún. 3. 19:58
 3/23 anonim ***** válasza:
Ja, egy videobeszelgetes kozben latod es hallod is, igy tudod, hogy nem egy 50 eves pasi. Vagy hogy erted, hogy az akinek mondja magat? Maga az, hogy ki o (neme, kora) vagy az, hogy mi a foglakozasa, stb?
2011. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Elküldöd az adatlapja linkjét, aztán majd mi eldöntjük hogy igazi-e vagy sem.
2011. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van webcan-je. Akkor kamu. kerd el a cimet es kuldj neki egy webcam-et ajandekba. Skype-on vagy telefonon beszeltetek mar? A hangjat hallottad mar, hogy egyaltalan lany az illeto? Egy beszelgetesbol is sok mindent le lehet szurni, hogy milyen jellem, emennyire varja os is talakat, stb... Ne csak azt halld meg, hogy mit mondd, hanem ahogy mondja, oszintenek tunik-e vagy kihallatszik, hogy kamu es csak szorakozik. Sok mindent meg lehet tudni egy beszelgetesbol is, de chaten mindenki azt ir amit akar.
2011. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
igen, egy telefonbeszélgetésre lenne szükség.
2011. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszi a hozzászólásokat!

Webcam sokaknak nincs pl nekem sem, mert nem szeretem itthon melegítőben, kócósan, borostásan bekpcsolni).

Telefonon beszéltem már vele, tehát az fix hogy lány. Viszont aki átvert az is lány volt...

Adatlapot nem szeretnék küldeni, nem akarom h kiderüljön hogy bizalomatlakodom.

2011. jún. 3. 20:11
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy egy dolog miatt vagyok bizalmatlan. Aki korábban átvert és egyértelműen lebukott fogalmazási stílusra, lakhelyre és még életkorra is hasonlít rá.
2011. jún. 3. 20:13
 9/23 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi. Vagy hiszel neki vagy nem. Egy utazas meg nem a vilag. Miert olyan nagy baj?

Fogadhatsz magannyomozot is, de ahhoz zsebbe kell nyulni, jobban mint egy buszjegyert.

Meg mindig nem derult ki, hogy hogy erted, hogy az akinek mondja magat.

Az, hogy eljon-e a randira nem attol fugg. Meggondolhatja magat akkor is ha az akinek mondja magat. Pl. ha o XY, varrono, Kerepestarcsarol, abbol nem tudsz meg tobbet.

2011. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Marhaegyszerű! Megkérdezed az egyik ismerősét.


Ez eszedbe sem jutott,mi? XDDD

2011. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!